„Queen of Poland 2021″ już w sobotę w Polsacie finał konkursu który odbył się w Tunezji

Podziel się:

fot. Yazan Hamama

28 sierpnia (sobota) o godz. 11:40 w Polsacie wyemitowana zostanie uroczysta gala finałowa prestiżowego konkursu „Queen od Poland 2021″, podczas której dowiemy się, czyją głowę zdobić będzie korona oraz tytuł najpiękniejszej Polki.

Konkurs Queen of Poland odbył się w tym roku w dniach 6-13 czerwca br. w Afryce na słonecznej Djerbie w Tunezji. O koronę walczyło 14 kandydatek wybranych z całej Polski. Podczas tygodniowego zgrupowania uczestniczki miały okazję wziąć udział w przejażdżkach konnych na plaży i dżipami o zachodzie słońca, a także wycieczce na słynną wyspę Flamingów. Odwiedziły tradycyjne targowisko na Houmt Souk i pracownię lokalnego artysty. Doskonale bawiły się podczas beach party. Zwieńczeniem tego konkursu piękności była gala finałowa, podczas której uczestniczki zaprezentowały się jury i widzom kolejno w różnych, przepięknych kreacjach.

Queen of Poland 2021 to polska edycja międzynarodowego konkursu Queen of the World, organizowana przez Maxima Models, organizatora wielu renomowanych konkursów, takich jak np. Foto Models Poland. Poprzednie edycje konkursu Queen of Poland otworzyły przed wieloma finalistkami drzwi do świata modelingu i fotomodelingu. Dla wielu dziewczyn wzięcie udziału w tak prestiżowym wydarzeniu okazało się być trampoliną na drodze ku wielkiej karierze.

(polsat)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.