Miss i Mister na torze w „Ninja Warrior Polska” !

Podziel się:

fot.Maciej Piorko

Przed nami wyjątkowo „piękny” odcinek „Ninja Warrior Polska”, w którym z wyzwaniami, jakie stawia najsłynniejszy na świecie tor przeszkód, zmierzą się… Miss Polski 2018, Olga Buława oraz półfinalista Mister World 2016, Rafał Jonkisz.

Piękna, ambitna i niezwykle odważna Olga Buława lubi ekstremalne wyzwania. – Moje cele życiowe są zazwyczaj szalone i z pozoru wydają się nieosiągalne, a jednak udaje mi się je realizować – wyjaśnia utytułowana piękność. Miss Polski 2018, Miss Universe Poland 2019, Miss Congeniality Universe 2019 w jednej osobie jest absolwentką wydziału prawa, którą jeszcze do niedawna najczęściej można było spotkać w… przestrzeni powietrznej. Olga pracuje bowiem jako stewardessa. Praca „na wysokościach” to dla niej codzienność, tak więc przechodzenie przez przeszkody, zawieszone na dużej wysokości nie powinno stanowić większego problemu. Ale czy na pewno? – Moim marzeniem w kontekście „Ninja Warrior Polska” jest przejście… pierwszej przeszkody – mówi. – Jak tego dokonam, chyba sama sobie kupię medal!

Model, akrobata i celebryta. Mister Polski z 2015 roku, a także półfinalista Mister World 2016. Na tor „Ninja Warrior Polska” powraca Rafał Jonkisz! – Mam duszę sportowca! – zapewnia. – Chcę się sprawdzić. Sam dla siebie.
Czy popularny akrobata wyciągnął wnioski po swoich ostatnim udziale w show Polsatu? – Tor z 3. edycji jest trudniejszy niż ten, na którym spróbowałem swoich sił wcześniej – stwierdza zawodnik. – „Ninja Warrior Polska” to dla mnie rywalizacja, ale przede wszystkim świetna zabawa.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.