Fernando Santos powołał kadrę na mecz z Niemcami i Mołdawią

Podziel się:

fot.PGE Narodowy/Darek Golik

Podczas konferencji prasowej selekcjoner reprezentacji Polski ogłosił kadrę na dwa najbliższe mecze z Niemcami oraz Mołdawią, Zabrakło Krychowiaka ,Glika i Grosickiego.

W hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie Fernando Santos ogłosił kadrę na mecze z Niemcami i Mołdawią. Pierwszy mecz z Niemcami rozegrany zostanie 16 czerwca na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, w meczu towarzyskim po raz ostatni w barwach bialo-czerwonych zagra Kuba Błaszczykowski.

Parę dni później 20 czerwca kadra Polski pojawi się w Kiszyniowie gdzie z Mołdawią zagra w ramach kwalifikacji do Euro 2024. Bilans dotychczasowych meczy eliminacyjnych to porażka z Czechami w Pradze 1-3 , oraz zwycięstwo z Albanią 1-0 na własnym terenie.

Powołania : Kadra Reprezentacji Polski na mecze z Niemcami i Mołdawią:

Bramkarze: Bartłomiej Drągowski , Łukasz Skorupski, Maciej Szczęsny

 

Obrońcy: Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński , Tomasz Kędziora, Jakub Kiwior, Arkadiusz Reca, Mateusz Wieteska, Przemysław Wiśniewski

 

Pomocnicy: Krystian Bielik ,Przemysław Frankowski, Jakub Kamiński, Ben Lederman , Karol Linetty, Mateusz Łęgowski,Michał Skóraś, Bartosz Ślisz, Damian Szymański, Sebastian Szymański, Nicola Zalewski , Piotr Zieliński

 

Napastnicy: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik , Karol Świderski

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.