Festiwal Weselnych Przebojów 2023. Wsytąpią m.in Boys, Classic, Akcent, Sławomir

Podziel się:

Slawomir i Kajra Festiwal Weselnych Przebojów 2023 fot.Łukasz Nowak/iln24.pl

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie to obowiązkowy punkt na liście wakacyjnych wydarzeń muzycznych i rozrywkowych w Polsce. Już w najbliższy weekend – 11 i 12 sierpnia amfiteatr nad Jeziorem Czos wypełni się miłością, największymi weselnymi przebojami i świetną zabawą!

W tym roku na ślubnym kobiercu stanie aktor i satyryk Michał Koterski, a jego wybranką zostanie aktorka kabaretowa Olga Łasak. Gospodarzami tej największej imprezy ślubnej tego lata będą Ela Romanowska i Rafał Maserak – festiwalowe małżeństwo, które po raz 7. zabierze nas w podróż w rytm największych weselnych hitów, a zapleczem organizacyjnym zajmie się specjalistka od najlepszych wesel Iza Janachowska.

Festiwal Weselnych Przebojów 2023 kto wystąpi w pierwszym dniu?

Pierwszego dnia festiwalu na scenie wystąpią m.in. Boys, Classic, Akcent, Sławomir, Masters, Helena Vondráčková, Playboys, Halina Mlynkowa, Weź Nie Pytaj, Mariusz Kalaga, Mig, Szpilki, Francesco Napoli, Sheyla Bonnick The Sounds of Boney M, Daj To Głośniej.

– To mój 7. Festiwal Weselnych Przebojów. Uwielbiam ten czas, uwielbiam ten festiwal i atmosferę, która panuje w mrągowskim amfiteatrze. Ludzie wstają już na pierwszej piosence i bawią się do samego końca! Znają wszystkie piosenki. Są takie hity, bez których żadne wesele się nie odbędzie, ale każdego roku staramy się to urozmaicać. Jak na prawdziwym weselu będzie trochę starego, trochę nowego, coś pożyczonego. To jest niesamowite, że za każdym razem, kiedy kończy się festiwal w Mrągowie, ludzie wychodząc, już pytają, czy zobaczymy się za rok – mówi prowadząca Ela Romanowska.

Znam Mrągowo, lubię tam wracać. Festiwal też nie ma przede mną tajemnic. Jestem z nim związany od lat. Prowadziłem go, byłem świadkiem, wodzirejem, a teraz wystąpię w roli pana młodego – zapowiada Michał Koterski.

Huczne zaślubiny Olgi i Michała świętować będziemy wspólnie z największymi gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Sławomir z żoną Kajrą zaśpiewają „Miłość w Zakopanem”,  Helena Vondráčková – czeska gwiazda estrady, której głos zachwyca od pokoleń, zaśpiewa w duecie z Marcinem Millerem piosenkę „Długa noc”. Sheyla Bonnick The Sounds of Boney M piosenkami „Rivers of Babylon” czy „Daddy Cool” przeniesie widzów w czasie do złotych lat disco. Zenon Martyniuk porwie weselnych gości przebojami „Przez Twe Oczy” i „Przekorny los”, a zespół Boys wykona ponadczasowy hit „Wolność”. Artyści oprócz swoich największych hitów, zaśpiewają również przeboje, których nie może zabraknąć na żadnym polskim weselu: „Szła dzieweczka do laseczka”, „Rudy się żeni”, czy „Hej wesele”.

11 sierpnia transmisja o godz. 20:05  na antenie Polsatu a o 22.30 bawimy się dalej na Disco Polo Music i Polo TV.

Festiwal Weselnych Przebojów 2023 kogo zobaczymy w drugim dniu festiwalu?

Następnego dnia, w sobotę, czekają nas szalone poprawiny! Na mrągowskiej scenie zobaczymy takich artystów jak: Don Vasyl, Halina Mlynkova, Filip Lato, Dziani, Vasyl Junior, Elza, Andre, Krywań, InoRos, Daj To Głośniej, Mejk, Margarita, Classic, Cygańscy Książęta, Kapela Ciupaga.

12 sierpnia transmisja o godz. 20:00 na antenie Super Polsatu i Disco Polo Music.

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.