Gala KSW 53 w Łodzi odwołana !

Podziel się:

fot.pras

Emocje podczas gali KSW 53 miały towarzyszyć kibicom łodzkiej Atlas Areny, gala miała się odbyć 21 marca niestety z powodu epidemii koronawirusa została odwołana. Federacja wydała specjalne oświadczenie.

Bezpieczeństwo wszystkich uczestników organizowanych przez nas gal od zawsze było i jest naszym priorytetem. Dlatego z wielkim smutkiem informujemy, że jesteśmy zmuszeni odwołać galę KSW 53 planowaną na dzień 21 marca 2020. Pomimo usilnych starań, by doprowadzić do organizacji wydarzenia musieliśmy podjąć tę trudną zarówno dla nas, jak i dla Was decyzję. Ze względu na wprowadzone na terenie całego kraju obostrzenia, mającego na celu zminimalizowanie zasięgu epidemii koronawirusa (COVID-19), gala KSW 53 nie odbędzie się ani we wskazanej wcześniej lokalizacji, ani także w studio telewizyjnym.

Nasza decyzja motywowana jest dbałością o zapewnienie bezpieczeństwa i niedopuszczenia do sytuacji zagrażającej zdrowiu zarówno zawodników, którzy docierają na wydarzenia z każdego zakątka świata, oraz pracowników i współpracowników organizujących galę.

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *