„Gramy dla Śląska” już 4 lipca w sobotę na żywo w Polsacie!

Podziel się:

fot.Polsat

Telewizja Polsat zaprasza na specjalny koncert „Gramy dla Śląska” z przesłaniem dla mieszkańców śląska. „Gramy dla Śląska” – 4 lipca br., godz. 20.00, tylko w Telewizji Polsat!

Od legend polskiej sceny rockowej i ulubieńców kolejnych pokoleń publiczności do gwiazd młodszego pokolenia – wszyscy wystąpią na żywo ze studia Polsatu w Warszawie, by prosto z serca poprzeć Śląsk!

Podczas tego wydarzenia muzycznego zaśpiewają i zagrają u nas artyści i zespoły, których nikomu w naszym kraju przedstawiać nie trzeba: śląski Feel, Paweł Domagała, Grzegorz Markowski i Dariusz Kozakiewicz, Kortez, Lady Pank, Kamil Bednarek,  Ira, Mrozu, Cleo, Golec uOrkiestra, Anna Wyszkoni,  Maryla Rodowicz i najmłodsza w tym gronie, Sanah, która dopiero zaczyna karierę, a już podbiła serca Polaków tak bardzo, że jej dwie debiutanckie piosenki znalazły się już na pierwszych miejscach wśród najczęściej granych utworów. 

Koncert poprowadzą: Krzysztof Ibisz i Robert Korólczyk, Ślązak z “Kabaretu Młodych Panów”, którego nie trzeba przedstawiać.

Koncertem tym chcemy zatrzymać falę hejtu, która dotyka Ślązaków, górników, ich rodziny i dzieci. Od dawna Województwo Śląskie zmaga się z największą falą zachorowań na koronawirusa w całej Polsce i w czasie pandemii potrzebuje naszej solidarności. Wszyscy jesteśmy razem ze Śląskiem! Pragniemy wyrazić JEDNOŚĆ, bo jesteśmy jednym narodem w dobrych i złych czasach.

Plejada gwiazd, które przyjęły zaproszenie do udziału w tym nadzwyczajnym koncercie, gwarantuje dobrą rozrywkę. Przygotowania do tego wydarzenia śledźcie, wchodząc na: oficjalną stronę internetową Telewizji POLSAT (www.polsat.pl) lub Facebook (https://www.facebook.com/polsat), lub też Instagram (Telewizja Polsat@polsatofficial).

Partnerem koncertu jest Województwo Śląskie i Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski.

(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.