Gwiazda MMA i legenda walk na gołe pięści w serialowym hicie !

Podziel się:

Mateusz Kubiszyn jako Levan w zwiastunie serialu fot.mat.pras/Polsat

Mateusz Don Diego Kubiszyn – znakomity kickbokser, trzykrotny mistrz świata WAKO w formule full contact i mistrz federacji Gromda, organizacji promującej walki bokserskie na gołe pięści –  zagrał w hicie „Policjantki i Policjanci”, emitowanym na antenie telewizyjnej Czwórki od poniedziałku do piątku o godz. 19:00.

Popularny sportowiec, który w przeszłości pracował m.in. w pogotowiu ratunkowym, a obecnie jest także strażakiem, w serialu Czwórki wciela się w niebezpiecznego przestępcę, Levana – głównego antagonistę policjantów Mikołaja Białacha (w tej roli Mariusz Węgłowski) i Miłosza Bachledy (Paweł Kowalczyk). Levan to demoniczna postać – nieuchwytny, przebiegły i bezwzględny człowiek, który chcąc pomścić swego kuzyna-gangstera, dokonuje zuchwałego ataku na policjantów z wrocławskiej komendy.  

Jeden z odcinków „Policjantek i Policjantów” z udziałem Mateusza Kubiszyna zobaczymy w środę 3 kwietnia o godz. 19:00 w Czwórce, sportowiec wystąpił także w zwiastunie emitowanej obecnie serii, w bokserskiej konwencji nawiązującym do pojedynku jednego z głównych bohaterów z czarnym charakterem  tego sezonu.

(źródło:Polsat)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.