Hotel Paradise wielki FINAŁ kto zwycięży na rajskiej wyspie !

Podziel się:

fot.TVN 

Kto wygra pierwszą edycję „Hotelu Paradise”? Latino i Martyna czy Marietta i Chris? Finałową dwójkę, która stanie przed Klaudią, wybierze w drodze głosowania reszta uczestników z całej edycji.

Jak uzasadnią swój wybór? Może będzie to czas wyrównania rachunków? Finaliści mają na sumieniu nieuczciwe zagrania wobec innych uczestników? Czy teraz mogą się obawiać tego, że nikt za nimi nie stanie? Czy miejsce w finale zawdzięczają uczciwej grze, czy szli w programie po trupach do celu?

Finałowa para stanie na Rajskiej Ścieżce. Od głównej wygranej dzieli tę dwójkę osiem kroków. W każdej chwili każde z nich może zdecydować czy dochodzi z partnerem do końca i kierując się lojalnością oraz uczuciem dzieli się z nim pieniędzmi, czy też jedno z nich wcześniej upuszcza trzymaną w rękach złotą kulę i zabiera pieniądze tylko dla siebie.

Wraz z każdym kolejnym krokiem, wygrana rośnie. Patrząc sobie głęboko w oczy przez minutę, podejmują decyzję, sprawdzając czy mogą zaufać drugiej osobie. To finałowy test na to, czy ktoś prowadził podwójną grę czy był uczciwy i szczery wobec swojego partnera oraz całej reszty uczestników. Która para stanie na Rajskiej Ścieżce?

Jak zakończy się jej pobyt w Hotelu Paradise? Wspólnym szczęściem czy może wielkim rozczarowaniem?

(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.