Huawei FreeBuds 3, Watch GT 2 i smartfony z serii P30 w świątecznej kampanii z Anną i Robertem Lewandowskimi

Podziel się:

fot.Huawei

Wystartowała świąteczna odsłona kampanii marketingowej Huawei, w której Anna i Robert Lewandowscy inspirują Polaków do wyboru prezentów z portfolio marki. Kampania obejmuje promocję najnowszych słuchawek bezprzewodowych Huawei FreeBuds 3, najnowszego w ofercie marki smartwatcha – Watch GT 2, a także znaną już konsumentom serię smartfonów P30.

Od 1 grudnia w telewizji emitowane są trzy 15-sekundowe spoty z udziałem Anny i Roberta Lewandowskich. Kolejne elementy świątecznej komunikacji to kampania radiowa i OOH na przystankach autobusowych oraz w warszawskim metrze.

 

Link do spotu z Huawei FreeBuds 3: https://www.youtube.com/watch?v=oqTnYlc75Dc

Link do spotu z Huawei Watch GT 2: https://www.youtube.com/watch?v=ow7Q14G9uNQ

Link do spotu ze smartfonami z serii P30: https://www.youtube.com/watch?v=y_Or7817AY4

 

Świąteczna komunikacja Huawei wystartowała tydzień po premierze wizerunkowej części kampanii „To, co ważne, nie zawsze przychodzi łatwo”, która prezentuje bliskie Huawei wartości – opowiada o tym, że pokonywanie trudności, które każdy z nas napotyka na swojej życiowej drodze, hartuje nas i pozwala sięgać po więcej, wzbogaca nas, nawet jeśli wcześniej okupione jest wysiłkiem czy bólem. Twarzą tej części kampanii jest ambasador marki Robert Lewandowski. Kampania ma charakter 360 stopni i składa się z 30-sekundowego spotu telewizyjnego, 60-sekundowego spotu do emisji w kinach i internecie, oraz z komunikacji na nośnikach OOH w największych miastach Polski i na warszawskim lotnisku.

 

Słuchawki douszne Huawei FreeBuds 3 wyróżniają się funkcją Inteligentnej Redukcji Szumów, która zapewnia krystalicznie czysty dźwięk, nawet w trudnych warunkach zewnętrznych, na przykład podczas biegania. Etui, w którym umieszczone są słuchawki, pozwala na bezprzewodowe ładowanie urządzenia za pomocą ładowarki indukcyjnej lub smartfona z funkcją ładowania zwrotnego.

 

Smartwatch Huawei Watch GT 2 to nowa generacja popularnego modelu Watch GT, który w ciągu roku od premiery sprzedał się w liczbie trzech milionów egzemplarzy. Nowy model, Watch GT 2 wyróżnia się przede wszystkim długim czasem pracy na jednym ładowaniu – nawet do 14 dni. Zegarek umożliwia również słuchanie muzyki, bez konieczności noszenia przy sobie smartfona – Watch GT 2 pomieści 500 utworów.

 

Flagowe smartfony z serii P30 wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami fotograficznymi, takimi jak pierwszy na rynku peryskopowy zoom czy sensor SuperSpectrum. Dzięki tym technologiom, użytkownik smartfonów może wykonywać zdjęcia nawet w 50-krotnym zbliżeniu cyfrowym. Huawei P30 Pro został również okrzyknięty przez Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (EISA) „Najlepszym Smartfonem” w sezonie 2019-2020, czym powtórzył zeszłoroczny sukces swojego poprzednika – Huawei P20 Pro.

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.