Wygraj przejazd z Kajetanem Kajetanowiczem !Trwa barbórkowa aukcja na rzecz WOŚP.

Podziel się:

fot.org

5 grudnia oficjalnie wystartują finałowe Aukcje Allegro dla WOŚP w ramach 28. Finału Orkiestry, jednak zanim się one rozpoczną, tradycyjnie rusza barbórkowa licytacja, której zwycięzca otrzyma możliwość przejazdu Kryterium Asów po ulicy Karowej z samym Kajetanem Kajetanowiczem.

Jest już pewną tradycją, że jeden z najwybitniejszych kierowców rajdowych przekazuje na aukcję na rzecz WOŚP możliwość przejazdu u jego boku w trakcie słynnego Rajdu Barbórka. To niecodzienna okazja, by poczuć smak rajdowych emocji wprost z fotelu pilota. Kajetan Kajetanowicz poprowadzi kolejny raz  – jako pierwszy Polak w historii! – Forda Fiestę WRC w najnowszej specyfikacji technicznej.

Licytowany przejazd odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 grudnia między godziną 17:00 a 20:00, w czasie trwania odcinka specjalnego i pokazowego Kryterium Asów na ulicy Karowej. W tym dniu szczęśliwiec, który wygra licytację, będzie mógł uczestniczyć w całym wydarzeniu i obserwować je z trybuny VIP.

Link do licytacji:

https://allegro.pl/oferta/przejazd-kryterium-asow-po-karowej-z-kajto-2019-8742661898?fbclid=IwAR0O_uK9HMvoJWKT-IYZh72-igdCzbq-_39BV150qEHLH5_bA7d56FVpsVc

Licytacja kończy się 6 grudnia o godz. 12:30.

W ubiegłym roku przejazd z Kajetanem Kajetanowiczem został wylicytowany za 13 300,00 PLN.

(org.)wosp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.