Huawei Next Image 2021: Dwie okazje do zdobycia atrakcyjnych nagród !

Podziel się:

fot.Huawei 

Aż trzydzieści nagród pieniężnych, w tym trzy główne w wysokości 10 000 dolarów każda, a także produkty Huawei  smartwatche Watch 3 i słuchawki FreeBuds 4 czekają na zwycięzców konkursu fotograficznego Huawei Next Image 2021.

Może po nie sięgnąć każdy pasjonat fotografii mobilnej, zarówno profesjonalista, jak i amator. Warunkiem jest wykonanie zdjęcia smartfonem Huawei. Prace konkursowe można zgłaszać do 30 listopada, a ogłoszenie wyników nastąpi w grudniu.

Huawei Next Image to jeden z największych na świecie międzynarodowych konkursów fotografii mobilnej, z łączną liczbą ponad dwóch milionów zgłoszeń, licząc od pierwszej edycji konkursu w 2017 roku. Huawei Next Image 2021 to już czwarta odsłona konkursu, w której miłośnicy fotografii mobilnej mogą zaprezentować swoją twórczość. Zgłoszone zdjęcia zostaną ocenione przez Jury, które tworzą, m.in. Olivier Chiabodo, producent radiowy i telewizyjny, założyciel The Explorers; Karen Smith, krytyczka sztuki, kuratorka; Liu Heung Shing, fotograf, założyciel Shangai Center of Photography oraz Lin Haiyin, fotografka, zwyciężczyni nagrody głównej Huawei Next Image 2020.

Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie zdjęć wykonanych smartfonami marki Huawei. Można je przesłać do 30 listopada po zalogowaniu się na stronie Społeczności Huawei: https://consumer.huawei.com/pl/community/next-image/. Użytkownik może złożyć maksymalnie 30 zgłoszeń, do dyspozycji ma dziesięć kategorii konkursowych:

  • Portret (autoportrety, portrety innych osób, zdjęcia grupowe, skupiające się na twarzy lub pokazujące całą sylwetkę)
  • Monochromatyzm (czarno-białe zdjęcia)
  • Kolor (kolorowe zdjęcia)
  • Migawka (uchwycenie wyjątkowych momentów)
  • Noc (zdjęcia nocne lub wykonane w ciemności)
  • Teleobiektyw (wykorzystanie teleobiektywu)
  • Superszeroki kąt (wykorzystanie szerokokątnego obiektywu)
  • Supermakro (wykorzystanie trybu supermakro)
  • Opowieść wideo (materiał wideo o długości maksymalnie 15 minut)
  • Opowieść obrazem (stworzenie opowieści przy pomocy od trzech do dziewięciu zdjęć)

 

Trzech zwycięzców konkursu otrzyma nagrodę główną w wysokości 10 000 dolarów. Jury konkursu przyzna również nagrodę dla 27 autorów najlepszych zdjęć w poszczególnych kategoriach – każdy
z nich otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 000 dolarów. W konkursie zostaną również przyznane nagrody rzeczowe – 30 najnowszych smartwatchy Huawei Watch 3 oraz 30 par słuchawek bezprzewodowych FreeBuds 4. Dodatkowo, 10 autorów najlepszych zdjęć z Polski otrzyma kupon, uprawniajacy do zakupu najnowszego smartfona Huawei za 1 zł w sklepie internetowym huawei.pl.

 

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Społeczności Huawei: https://consumer.huawei.com/pl/community/next-image/

(huawei)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.