Huawei zaprasza do zabawy. Zdobądź zniżki oraz najnowszy smartfon Huawei nova 9 SE !

Podziel się:

fot.Huawei

Huawei przygotował atrakcyjną promocję dla klientów sklepu huawei.pl, w której do wygrania są atrakcyjne zniżki 200 zł lub 50 zł na zakupy oraz najnowszy smartfon marki – Huawei nova 9 SE. Promocja potrwa do 18 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Huawei nova 9 SE i zniżki na zakupy.Co zrobić by wziąść udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy wejść na huawei.pl, a następnie zalogować się za pomocą ID Huawei lub – jeśli nie ma się jeszcze konta – zapisać się do newslettera. Użytkownik, który zapisze się do newslettera, otrzyma 50 zł zniżki na zakupy w sklepie. Kod można wykorzystać na zamówienie powyżej 299 zł do 30 kwietnia.

W kolejnym kroku, klient, który naciśnie przycisk „Start”, może odebrać jedną z nagród:
– smartfon Huawei nova 9 SE;
– zniżkę o wartości 200 zł (minimalna wartość zamówienia: 201 zł);
– zniżkę o wartości 50 zł.

Każdy użytkownik może odebrać jedną nagrodę dziennie. Otrzymaną zniżkę należy wykorzystać do 30 kwietnia. Liczba nagród jest ograniczona.

Kup Huawei nova 9 SE w atrakcyjnej ofercie premierowej
Do 18 kwietnia, smartfon Huawei nova 9 SE można kupić w ofercie premierowej w zestawie ze smartwatchem Huawei Watch GT 2 w rekomendowanej cenie detalicznej 1 499 zł. Dodatkowo osoby, które zdecydują się kupić smartfon w ofercie premierowej na huawei.pl, będą mogły dobrać do zestawu akcesoria i inne urządzenia w atrakcyjnych cenach:
– etui na smartfon za 9 zł;
– wagę Huawei Scale 3 za 19 zł;
– słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds 4i za 99 zł;
– głośnik Huawei Sound Joy za 199 zł.

Huawei nova 9 SE – fotografia na wysokim poziomie
Huawei nova 9 SE to najnowszy smartfon w portfolio marki. Urządzenie wyposażone jest w aparat główny o rozdzielczości 108 MP, obiektyw szerokokątny 8 MP, a także obiektyw makro 2 MP oraz obiektyw głębi ostrości 2 MP. Smartfon wyposażony jest również w przedni aparat do selfie 16 MP z obiektywem szerokokątnym, który pozwala zrobić zdjęcie selfie większej liczbie osób, nawet w słabym oświetleniu.

Huawei nova 9 SE wyposażony jest w innowacyjną technologię Huawei SuperCharge 66 W, co umożliwia błyskawiczne i bezpieczne ładowanie. Można go naładować do 100% w zaledwie 38 minut, a już po 15 minutach poziom naładowania urządzenia wynosi do 60%. Smartfon napędza procesor Qualcomm Snapdragon 680, co w połączeniu z baterią 4000 mAh oraz pamięcią 8 GB RAM i 128 GB ROM zapewnia dużą wydajność.

(huawei)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.