HuBee w coverze zespołu.Nowe życie hitu z lat 90 ! (WIDEO)

Podziel się:

fot.mat pras

HuBee wydał swój drugi oficjalny singiel w formie coveru zespołu Roxette pod dystrybucją polskiej wytwórni My Music, poprzedni singiel na rynek zagraniczny został wydany przez niemiecką wytwórnię DustyVibez.

HuBee to nowa twarz w świecie muzyki elektronicznej! Po debiutanckim singlu wydanym przez niemiecką wytwórnię czas na nową propozycję! “Fading Like A Flower” to najnowsza propozycja producenta, który jest obecny ze swoimi singlami nie tylko w Europie ale też poza jej granicami.

Dotychczas na platformie Spotify odtworzenia jego pierwszego singla idą w dziesiątki tysięcy streamów na całym świecie! HuBee nie zwalnia tempa i serwuje nam nowość, która nie będzie jedyną niespodzianką od DJ’a. Legendarny utwór grupy Roxette z lat 90′ w jego rękach nabrał nowego wymiaru – to swoisty “tribute” w nowoczesnej odsłonie z pogranicza deep house oraz slap house. Energia, świeżość w połączeniu z pasją HuBee’iego do dotykania muzyki pop legendarnych wykonawców daje nowe życie numerowi “Fading Like A Flower” !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.