Polsat SuperHit Festiwal wraca już w czerwcu. Kto wystąpi?

Podziel się:

Viki Gabor fot.Łukasz Nowak iln24.pl

Polsat SuperHit Festiwal wraca w doskonałym stylu! Pierwszy po lockdownie wielki telewizyjny festiwal w Operze Leśnej w Sopocie!
Na żywo 25 i 26 czerwca w Polsacie!

To będzie szalony weekend, na który czeka cała Polska! Specjalnie dla widzów Polsatu i sopockiej publiczności w Operze Leśnej znów zaśpiewają najpopularniejsi polscy artyści, a kabarety zaprezentują swoje najśmieszniejsze skecze!

Na jednej scenie: sanah, Beata Kozidrak i Bajm, Kayah, Viki Gabor, Doda, Paweł Domagała, Andrzej Piaseczny, Sławomir, Justyna Steczkowska, Michał Szpak, IRA, Enej, Kortez, Pectus, Golec uOrkiestra, Gromee. Wśród gwiazd kabaretu między innymi: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Piotr Bałtroczyk i Jerzy Kryszak. To właśnie oni, na żywo, z Sopotu zapewnią dwa wieczory pełne energetycznej muzyki, niezapomnianych emocji oraz solidną porcję zdrowego, dobrego humoru!

Każdego roku, w ostatni weekend maja, Polsat SuperHit Festiwal tradycyjnie otwierał letni sezon muzyczny. W tym roku niemal do samego końca nie było wiadomo, jakie będą obowiązywać obostrzenia. Z tego powodu pierwotny termin 4-6 czerwca został zmieniony. Ale udało się – Polsat SuperHit Festiwal powraca! I będzie pierwszym sopockim telewizyjnym festiwalem w Polsce!

Polsat SuperHit Festiwal – na żywo 25 i 26 czerwca w Polsacie, prosto z Sopotu!
– Do ostatniej chwili nie było pewności, czy będziemy mogli wrócić po tej wymuszonej pandemią przerwie do Opery Leśnej. Tęsknili za festiwalem widzowie Polsatu oraz artyści.


I udało się. Pierwszego dnia usłyszymy artystkę, do której niewątpliwie należy ten rok, czyli Beatę Kozidrak wraz z Bajmem, którzy wykonają największe hity zespołu i przeboje z solowych płyt Beaty. A potem proponujemy Sopocki Hit Kabaretowy z udziałem najlepszych kabaretów takich jak: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak a całość poprowadzi Piotr Bałtroczyk. To  artyści, którzy gwarantują ogromną dawkę, jakże potrzebnego nam w czasie pandemii, humoru.

Program Polsat SuperHit Festiwal 2021 – kogo zobaczymy na sopockiej scenie

Piątek, 25 czerwca

·        „Płynie w nas gorąca krew” – koncert Beaty Kozidrak i zespołu Bajm
·        Sopocki Hit Kabaretowy pod hasłem „Śmiech to zdrowie!” – a w nim:
ü        Kabaret Moralnego Niepokoju
ü        Kabaret Młodych Panów
ü        Jerzy Kryszak
ü        Ani Mru Mru
ü        Kabaret Smile
ü        Kabaret Kałasznikoff
ü        Kabaret Czesuaf
ü        Grupa MoCarta
Sopocki Hit Kabaretowy poprowadzi Piotr Bałtroczyk a o oprawę muzyczną zadba Torres Brothers.
Sobota, 26 czerwca
·        Enej – „10. lat od wygranej w Must Be The Music”

·        Koncert „Najlepsi z Najlepszych” – a w nim:

ü        sanah
ü        Sławomir
ü        Michał Szpak
ü        Doda
ü        Pectus
ü        Andrzej Piaseczny
ü        Paweł Domagała
ü        Golec uOrkiestra
ü        Gromee
ü        Viki Gabor
ü        Kayah
ü        IRA
ü        Kortez
ü        Justyna Steczkowska
Polsat SuperHit Festiwal – na żywo 25 i 26 czerwca w Polsacie, prosto z Sopotu!
– Do ostatniej chwili nie było pewności, czy będziemy mogli wrócić po tej wymuszonej pandemią przerwie do Opery Leśnej. Tęsknili za festiwalem widzowie Polsatu oraz artyści.
I udało się. Pierwszego dnia usłyszymy artystkę, do której niewątpliwie należy ten rok, czyli Beatę Kozidrak wraz z Bajmem, którzy wykonają największe hity zespołu i przeboje
z solowych płyt Beaty. A potem proponujemy Sopocki Hit Kabaretowy z udziałem najlepszych kabaretów takich jak: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak a całość poprowadzi Piotr Bałtroczyk. To  artyści, którzy gwarantują ogromną dawkę, jakże potrzebnego nam w czasie pandemii, humoru. Drugi dzień to wyłącznie przeboje tych, którzy zdobywali na tej scenie Bursztynowe Słowiki, sprzedali najwięcej płyt oraz których utwory były najczęściej grane w radiu. Wystąpią także gwiazdy, które ze względu na 60. rocznicę sopockich festiwali mają z tym miejscem specjalne wspomnienia. Udało nam się zaprosić na festiwal naprawdę elektryzujących publiczność artystów: sanah, Pawła Domagałę, Viki Gabor, Kayah, Andrzeja Piasecznego, Korteza i wiele, wiele innych muzycznych gwiazd. Zapewniam państwa, że zgromadzenie tylu znakomitych muzyków nie było łatwe – po półtorarocznej przerwie worek z koncertami wprost się rozsypał 
– zdradza kulisy Festiwalu Nina Terentiew, Dyrektor Programowa Polsatu.

– Cieszę się, że Opera Leśna znowu wypełni się ludźmi– mówi Jacek Karnowski, prezydent Sopotu. – Tym bardziej, że w tym roku świętujemy 120-lecie miasta oraz 60-lecie sopockich festiwali! Opera Leśna ma bogatą historię festiwalową i jest niezwykle lubiana przez widzów. Artyści, mieszkańcy i nasi goście – wszyscy długo czekaliśmy na prawdziwe spotkanie, a nie tylko na kulturę online. Polsat to sprawdzony partner dobrych wydarzeń, nasza współpraca przy organizacji festiwalu trwa od 2003 roku i jestem przekonany, że jeszcze wiele lat wspólnych przedsięwzięć przed nami. Z radością zapraszam do Sopotu!Polsat SuperHit Festiwal 2021 powstaje we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART, za współorganizację odpowiada AlberT-ART. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

Sprzedaż biletów i organizacja Festiwalu
Do sprzedaży trafi 50% miejsc z puli biletów ogólnie dostępnych w Operze Leśnej zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym, a także dodatkowe miejsca dla osób zaszczepionych (posiadających odpowiedni dokument potwierdzający szczepienie). Weryfikacja osób zaszczepionych będzie się odbywać przed wejściem do Opery Leśnej, na podstawie obowiązującego zaświadczenia w formie wydruku lub aktywnego kodu QR w aplikacji mobilnej. W trakcie trwania Festiwalu zostaną zachowane wszystkie wymagane zabezpieczenia zgodnie z wydanym rozporządzeniem.

Uwaga! Osoby posiadające wcześniej zakupione bilety, będą miały możliwość wyboru nowych miejsc przed oficjalnym startem sprzedaży.
(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *