Polsat SuperHit Festiwal wraca już w czerwcu. Kto wystąpi?

Podziel się:

Viki Gabor fot.Łukasz Nowak iln24.pl

Polsat SuperHit Festiwal wraca w doskonałym stylu! Pierwszy po lockdownie wielki telewizyjny festiwal w Operze Leśnej w Sopocie!
Na żywo 25 i 26 czerwca w Polsacie!

To będzie szalony weekend, na który czeka cała Polska! Specjalnie dla widzów Polsatu i sopockiej publiczności w Operze Leśnej znów zaśpiewają najpopularniejsi polscy artyści, a kabarety zaprezentują swoje najśmieszniejsze skecze!

Na jednej scenie: sanah, Beata Kozidrak i Bajm, Kayah, Viki Gabor, Doda, Paweł Domagała, Andrzej Piaseczny, Sławomir, Justyna Steczkowska, Michał Szpak, IRA, Enej, Kortez, Pectus, Golec uOrkiestra, Gromee. Wśród gwiazd kabaretu między innymi: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Piotr Bałtroczyk i Jerzy Kryszak. To właśnie oni, na żywo, z Sopotu zapewnią dwa wieczory pełne energetycznej muzyki, niezapomnianych emocji oraz solidną porcję zdrowego, dobrego humoru!

Każdego roku, w ostatni weekend maja, Polsat SuperHit Festiwal tradycyjnie otwierał letni sezon muzyczny. W tym roku niemal do samego końca nie było wiadomo, jakie będą obowiązywać obostrzenia. Z tego powodu pierwotny termin 4-6 czerwca został zmieniony. Ale udało się – Polsat SuperHit Festiwal powraca! I będzie pierwszym sopockim telewizyjnym festiwalem w Polsce!

Polsat SuperHit Festiwal – na żywo 25 i 26 czerwca w Polsacie, prosto z Sopotu!
– Do ostatniej chwili nie było pewności, czy będziemy mogli wrócić po tej wymuszonej pandemią przerwie do Opery Leśnej. Tęsknili za festiwalem widzowie Polsatu oraz artyści.


I udało się. Pierwszego dnia usłyszymy artystkę, do której niewątpliwie należy ten rok, czyli Beatę Kozidrak wraz z Bajmem, którzy wykonają największe hity zespołu i przeboje z solowych płyt Beaty. A potem proponujemy Sopocki Hit Kabaretowy z udziałem najlepszych kabaretów takich jak: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak a całość poprowadzi Piotr Bałtroczyk. To  artyści, którzy gwarantują ogromną dawkę, jakże potrzebnego nam w czasie pandemii, humoru.

Program Polsat SuperHit Festiwal 2021 – kogo zobaczymy na sopockiej scenie

Piątek, 25 czerwca

·        „Płynie w nas gorąca krew” – koncert Beaty Kozidrak i zespołu Bajm
·        Sopocki Hit Kabaretowy pod hasłem „Śmiech to zdrowie!” – a w nim:
ü        Kabaret Moralnego Niepokoju
ü        Kabaret Młodych Panów
ü        Jerzy Kryszak
ü        Ani Mru Mru
ü        Kabaret Smile
ü        Kabaret Kałasznikoff
ü        Kabaret Czesuaf
ü        Grupa MoCarta
Sopocki Hit Kabaretowy poprowadzi Piotr Bałtroczyk a o oprawę muzyczną zadba Torres Brothers.
Sobota, 26 czerwca
·        Enej – „10. lat od wygranej w Must Be The Music”

·        Koncert „Najlepsi z Najlepszych” – a w nim:

ü        sanah
ü        Sławomir
ü        Michał Szpak
ü        Doda
ü        Pectus
ü        Andrzej Piaseczny
ü        Paweł Domagała
ü        Golec uOrkiestra
ü        Gromee
ü        Viki Gabor
ü        Kayah
ü        IRA
ü        Kortez
ü        Justyna Steczkowska
Polsat SuperHit Festiwal – na żywo 25 i 26 czerwca w Polsacie, prosto z Sopotu!
– Do ostatniej chwili nie było pewności, czy będziemy mogli wrócić po tej wymuszonej pandemią przerwie do Opery Leśnej. Tęsknili za festiwalem widzowie Polsatu oraz artyści.
I udało się. Pierwszego dnia usłyszymy artystkę, do której niewątpliwie należy ten rok, czyli Beatę Kozidrak wraz z Bajmem, którzy wykonają największe hity zespołu i przeboje
z solowych płyt Beaty. A potem proponujemy Sopocki Hit Kabaretowy z udziałem najlepszych kabaretów takich jak: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak a całość poprowadzi Piotr Bałtroczyk. To  artyści, którzy gwarantują ogromną dawkę, jakże potrzebnego nam w czasie pandemii, humoru. Drugi dzień to wyłącznie przeboje tych, którzy zdobywali na tej scenie Bursztynowe Słowiki, sprzedali najwięcej płyt oraz których utwory były najczęściej grane w radiu. Wystąpią także gwiazdy, które ze względu na 60. rocznicę sopockich festiwali mają z tym miejscem specjalne wspomnienia. Udało nam się zaprosić na festiwal naprawdę elektryzujących publiczność artystów: sanah, Pawła Domagałę, Viki Gabor, Kayah, Andrzeja Piasecznego, Korteza i wiele, wiele innych muzycznych gwiazd. Zapewniam państwa, że zgromadzenie tylu znakomitych muzyków nie było łatwe – po półtorarocznej przerwie worek z koncertami wprost się rozsypał 
– zdradza kulisy Festiwalu Nina Terentiew, Dyrektor Programowa Polsatu.

– Cieszę się, że Opera Leśna znowu wypełni się ludźmi– mówi Jacek Karnowski, prezydent Sopotu. – Tym bardziej, że w tym roku świętujemy 120-lecie miasta oraz 60-lecie sopockich festiwali! Opera Leśna ma bogatą historię festiwalową i jest niezwykle lubiana przez widzów. Artyści, mieszkańcy i nasi goście – wszyscy długo czekaliśmy na prawdziwe spotkanie, a nie tylko na kulturę online. Polsat to sprawdzony partner dobrych wydarzeń, nasza współpraca przy organizacji festiwalu trwa od 2003 roku i jestem przekonany, że jeszcze wiele lat wspólnych przedsięwzięć przed nami. Z radością zapraszam do Sopotu!Polsat SuperHit Festiwal 2021 powstaje we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART, za współorganizację odpowiada AlberT-ART. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).

Sprzedaż biletów i organizacja Festiwalu
Do sprzedaży trafi 50% miejsc z puli biletów ogólnie dostępnych w Operze Leśnej zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym, a także dodatkowe miejsca dla osób zaszczepionych (posiadających odpowiedni dokument potwierdzający szczepienie). Weryfikacja osób zaszczepionych będzie się odbywać przed wejściem do Opery Leśnej, na podstawie obowiązującego zaświadczenia w formie wydruku lub aktywnego kodu QR w aplikacji mobilnej. W trakcie trwania Festiwalu zostaną zachowane wszystkie wymagane zabezpieczenia zgodnie z wydanym rozporządzeniem.

Uwaga! Osoby posiadające wcześniej zakupione bilety, będą miały możliwość wyboru nowych miejsc przed oficjalnym startem sprzedaży.
(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.