Hulajnogi Bolt już dostępne na wybranych stacjach BP

Podziel się:

fot.pras Bolt

Hulajnogi Bolt są już dostępne dla Klientów wybranych stacji paliw bp. Codziennie dostarczane, regularnie dezynfekowane, parkowane w przeznaczonym do tego miejscu, czekają na Klientów, którzy potrzebują szybkiego i wygodnego środka transportu.

Poprzez nawiązanie pilotażowej współpracy z bp Polska, Bolt realizuje swoją strategię dotyczącą zaangażowania w obszarze odpowiedzialności za środowisko naturalne. Dla platformy to również kolejny krok w obszarze tworzenia przestrzeni przyjaznej i bezpiecznej dla lokalnych społeczności. W ramach współpracy, na wybranych stacjach paliw bp w Warszawie, pojawiły się urządzenia Bolt, będzie je można znaleźć w oznaczonych strefach parkowania.

– Do zaproponowania naszym Klientom usług z zakresu mobilności na naszych stacjach nowej generacji w Warszawie szukaliśmy Partnera, który ma takie same wartości. W lutym tego roku ogłosiliśmy nowe cele i plany w zakresie transformacji tradycyjnego modelu biznesu paliwowego – #bpNetZero. Odpowiedzialny i zaangażowany Partner, który wesprze realizację tych celów, był dla nas istotnym aspektem. Nasze stacje mają stać się centrami obsługi Klienta i oferować szereg dodatkowych usług, także w zakresie mikromobilności w aglomeracjach miejskich. Mam nadzieję, że pilotażowa współpraca z marką Bolt przyniesie pozytywne rezultaty i zostanie dobrze przyjęta przez naszych Klientów mówi Barbara Wiążewska, dyrektor generalny bp retail w Polsce.

W ramach nawiązanej współpracy bp pokryje koszt każdej pierwszej minuty 40 tys. przejazdów hulajnogami Bolt w Warszawie. Użytkownicy aplikacji Bolt po dokonaniu zakupu z oferty Wild Bean Cafe na jednej z warszawskich stacji paliw bp za minimum 7 zł mogą odebrać darmową średnią kawę regularną. Wystarczy przy kasie okazać sprzedawcy zainstalowaną aplikację Bolt.

– W Bolt poważnie traktujemy zmiany klimatyczne. Im szybciej dołączą do nas odpowiedzialni użytkownicy i otwarte na innowacje miasta, tym szybciej infrastruktura miejska stanie się bezpieczniejsza i przyjaźniejsza – dodaje Valerii Romanow, Country Manager Bolt Rentals w Polsce.

 Rozwój mikromobilnych rozwiązań platformy Bolt jest elementem „zielonych porządków”, czyli brania odpowiedzialności za środowisko naturalne. We wrześniu Bolt zadeklarował, że do końca 2020 wszystkie przejazdy hulajnogami będą miały ujemną emisję CO2, a od października 2019 platforma realizuje Green Plan, w ramach którego zobowiązała się do zrównoważenia wkładu platformy w emisję CO2 dla europejskiego sektora transportu o co najmniej 5 milionów ton do 2025.

(bolt)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.