Hulajnogi Tier wjeżdżają na ulice Szczecina

Podziel się:

fot.Tier 

Wraz z nadchodzącymi wakacjami TIER wjeżdża ze swoimi e‑hulajnogami na ulice Szczecina, oferując ekologiczny i bezpieczny sposób transportu dla mieszkańców i turystów znanego miasta portowego.

Tier poinformował o poszerzeniu swojej działalnośći na polskim rynku pojawiając się w kolejnych miastach. Już od 14 czerwca 300 e-hulajnóg TIER umożliwia mieszkańcom Szczecina oraz turystom komfortowe przemieszczanie się po znanym mieście portowym w sposób w pełni neutralny klimatycznie.

Dla nowych użytkowników operator oferuje kod promocyjny: TIERPOLSKA, który pozwoli dwukrotnie bezpłatnie odblokować hulajnogę oraz cieszyć się jazdą bez dodatkowych opłat aż przez 40 minut.

“Zielone” lato na e-hulajnodze

Zaledwie dwa miesiące po pojawieniu się na ulicach Trójmiasta TIER wjeżdża ze swoimi e‑hulajnogami do stolicy województwa zachodniopomorskiego. Pojawienie się TIER w popularnym mieście portowym wpisuje się w politykę proekologiczną od lat wdrażaną przez miasto, m.in. za pośrednictwem realizowanego projektu „Miejski Plan Adaptacji do Zmian Klimatu dla miasta Szczecina”, powstania miejskiej barci dla pszczół czy stworzenia ostatnio niezwykle głośnego ekomuralu. Mieszkańcy Szczecina oraz turyści mogą sprawdzić niezwykle stabilną konstrukcję, wysokie bezpieczeństwo i wygodę poruszania się w pełni neutralnymi klimatycznie pojazdami TIER już od 14 czerwca.

(tier)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.