IEM 2022: Acer pokaże nowego Predatora Oriona 7000!

Podziel się:

fot.mat pras

W Katowicach ruszył właśnie Intel Extreme Masters. Okrągła, 10. edycja to okazja do świętowania. Jak zawsze pojawi się też sporo nowego sprzętu, który producenci przygotowali specjalnie z myślą o graczach. Acer postanowił uchylić rąbka tajemnicy i zdradził jakich nowinek można się spodziewać przy okazji tego wydarzenia.

Polska premiera Oriona 7000

Zapowiedziany kilka miesięcy temu najnowszy komputer stacjonarny ze stajni Acera miał jeden cel: być najlepszym. Aby tego dokonać do środka trafiło wszystko co aktualnie najmocniejsze i najszybsze. Mowa przede wszystkim o najnowszej, 12. już generacji procesorów.
W premierowym Orionie 7000 będą odpowiednio wyposażone zestawy w odblokowane procesory Intel® Core™ i7 oraz i9. Aby sprostać najwyższym wymaganiom graczy Acer postawił też na kartę NVIDIA® GeForce RTX z serii 30. W przygotowanych przy okazji IEM modelach będzie można także znaleźć 32 lub 64 GB RAMu. Dodatkowo dzięki dyskom SSD M.2 PCIe o pojemności do 2 TB oraz HDD o maksymalnej pojemności 2x3TB użytkownicy otrzymują mnóstwo miejsca i niesamowitą szybkość.
Niesamowity, nowy wygląd, który został zaprojektowany z myślą o tym, co gracze lubią najbardziej – porywający design. Zbudowana z przezroczystego szkła, tworzywa sztucznego, metalu i siatki obudowa komputera w kolorze czerni mieni się pięknem olśniewających świateł ARGB.
Acer pokaże nowego Predatora Oriona 7000!
Acer pokaże nowego Predatora Oriona 7000! fot.mat.pras
Więcej na temat tego modelu można poczytać pod tym linkiem.

Topowe laptopy w wysokich specyfikacjach

Nie zabraknie też atrakcji dla miłośników laptopów. Przypomnijmy, na początku roku Acer Predator zaprezentował odświeżone wersje swoich sprawdzonych modeli: Helios 300 oraz Triton 500. Właśnie ten sprzęt, oraz Heliosa 500, będzie można zobaczyć przy okazji IEM.
W najlepszych ustawieniach laptopy będą korzystać z procesora Intel Core i9 11 generacji, 32 GB RAMu, 1 TB na dysku twardym i karty graficznej GeForce RTX 3080, choć gracze poszukujący mniej drapieżnych modeli także znajdą coś dla siebie.
Prezentowane modele są już częściowo dostępne w sklepach. Pozostałe trafią na półki w ciągu najbliższego miesiąca. Najszybciej będzie je można znaleźć w sieci Media Expert.
(wec24)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.