Izabela Janachowska komentuje niełatwą sytuację podczas licytacji !

Podziel się:

fot.Polsat

Własność Izabeli Janachowskiej poszła pod młotek.Gwiazda Polsatu opowiada o niełatwej licytacji, wyjątkowym przedmiocie i silnych emocjach, jakie jej towarzyszyły.

‘Byłam przerażona!’ – Izabela Janachowska komentuje niełatwą sytuację

O sytuacji, która sprawiła, że elokwentna gwiazda zaniemówiła z przerażenia, o tym, jakie rzeczy vintage nosi i kupuje, czy uznaje sztuczną biżuterię oraz o kolekcjonerskiej pasji, jaką zaraził ją mąż – Izabela Janachowska opowiedziała w wywiadzie, którego udzieliła przy okazji nietypowej licytacji.

Suknia na licytacji

Pod młotek poszła wyjątkowa i ważna dla niej rzecz. Mowa o sukni, którą Izabela Janachowska sama zaprojektowała i w której rozpoczęła nowy rozdział w swoim życiu zawodowym, czyli pracę w Telewizji Polsat, prowadząc Galę Konkursu Miss Polski w 2021 roku.

Podczas prezentacji dla licytujących Izabeli Janachowskiej towarzyszyła inna piękność, która demonstrowała jej suknię na sobie – Miss Polski 2022 Aleksandra Klepaczka.  Nic więc dziwnego, że przy takim natężeniu urody – obu pań i samej kreacji – cena poszybowała w górę, mimo obaw samej sprzedającej, która już po transakcji wyznała, że były to dla niej trudne chwile.

Wszystko wydarzyło się na planie nowej produkcji telewizyjnej Czwórki – „Łowcy skarbów. Kto da więcej” , w której tytułowi Łowcy, czyli grono kolekcjonerów i dealerów antyków, przedmiotów vintage, designu i sztuki, licytuje między sobą przyniesione do studia skarby uczestników programu.

Izabela Janachowska oczarowała łowców w licytacji

Izabela Janachowska, jej suknia i modelka oczarowały wszystkich pięcioro Łowców biorących udział w tej licytacji, ale jej finał rozegrał się między dwiema paniami z tej piątki i zarazem koneserkami stylowych kreacji.

W gronie Łowców programu i licytujących w tej aukcji znalazły się bowiem m.in.: Martyna Kupczyk – architekt znana z programu „Nasz nowy dom”, współwłaścicielka galerii Vintage House, wielbicielka sztuki, antyków i pięknie zaprojektowanych rzeczy oraz Katarzyna Czułowska – znawczyni stylu vintage, współwłaścicielka vintagestore.eu i warszawskiego Vintage Store, do którego w poszukiwaniu oryginalnych kreacji często zaglądają miłośnicy , gwiazdy, styliści czy kostiumografowie i w którym sama Patricia Field – stylistka „Seksu w wielkim mieście” i „Diabeł ubiera się u Prady” – wybrała rzeczy do swego pokazu.

„Łowcy skarbów. Kto da więcej”

Na ile suknia została wyceniona przez ekspertkę programu, Urszulę Prus? Za ile ostatecznie została wylicytowana i przez kogo? Jak z emocjami poradziła sobie Izabela Janachowska i co zdradziła w programie? Tego będzie można dowiedzieć się już wkrótce, oglądając program „Łowcy skarbów. Kto da więcej” emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 18.

(źródło:Polsat)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.