Jak zostać członkiem załogi pokładowej Emirates? Zobacz gdzie odbędą się w Polsce spotkania rekrutacyjne.

Podziel się:

fot.

Atrakcyjna oferta zawiera wynagrodzenie wolne od podatku, współdzielone zakwaterowanie w Dubaju i wiele innych benefitów.Linie Emirates poszukują kandydatów również w Polsce. Sprawdź jakie warunki muszą posiadać przyszli potencjalni członkowie załogi pokładowej Emirates.

Emirates, , poszukuje kandydatów z Polski, którzy dołączą do jej międzynarodowej załogi. Już niebawem dubajski przewoźnik zorganizuje spotkania rekrutacyjne w następujących miastach:

  • Gdańsk: 12 lutego w hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto (ul. Jana Heweliusza 22)
  • Katowice: 14 lutego w hotelu Courtyard by Marriott Katowice City Center
    (ul. Uniwersytecka 13)
  • Warszawa: 28 lutego w hotelu Sheraton Grand Warsaw (ul. Bolesława Prusa 2)

Wszystkie dni otwarte dla rekrutacji personelu pokładowego rozpoczną się o godzinie 9:00.

Emirates poszukuje zarówno kobiet, jak i mężczyzn, którzy są otwarci, pomocni, przyjaźnie nastawieni i zaangażowani w wykonywanie powierzonych im zadań i świadczenie wielokrotnie nagradzanych usług na pokładzie Emirates. Wszyscy kandydaci powinni przynieść ze sobą wydrukowane CV w języku angielskim i aktualne zdjęcie. Chociaż nie jest to obowiązkowe, warto aby kandydaci wypełnili wniosek online na stronie internetowej Emirates Group Careers przed rozpoczęciem Dnia Otwartego.

Potencjalni członkowie załogi pokładowej Emirates muszą mieć ukończone co najmniej 21 lat w momencie podejmowania pracy oraz posiadać odpowiedni wzrost, pozwalający sięgnąć na wysokość 212 cm. Kandydaci powinni także posiadać umiejętność adaptacji do nowego otoczenia, miejsc i sytuacji. Więcej informacji na temat miejsca i procesu rekrutacji, ubioru, a także pozostałych wymagań znajduje się na stronie https://www.emiratesgroupcareers.com/cabin-crew/.

Dni Otwarte to całodzienne wydarzenie. Osoby, które pomyślnie przejdą pierwszy etap rekrutacji, powinny być również przygotowane na kolejne rozmowy.

– Przyjechałam na Dzień Otwarty i polecam zrobić to samo każdemu, kto chce rozpocząć swoją karierę jako członek załogi pokładowej. Personel Emirates jest przyjazny, wielonarodowy i uwielbia podróżować. Są to cechy ważne u osób pracujących w Emirates – mówi Ilona Szadejko, członkini załogi pokładowej Emirates.

Obecnie Emirates obsługuje loty w 158 kierunkach na 6 kontynentach i posiada nowoczesną flotę 271 samolotów szerokokadłubowych. Linia lotnicza jest również największym na świecie operatorem samolotów Boeing 777 i Airbus A380. Emirates oferuje kandydatom możliwość rozwoju zawodowego, dzięki programom szkoleniowym i pracy w międzynarodowym zespole personelu pokładowego z ponad 130 krajów, w tym z ponad 700 osobami z Polski.

Personel pokładowy otrzymuje pakiet benefitów w ramach zatrudnienia, który obejmuje różne korzyści, takie jak wolne od podatku wynagrodzenie, bezpłatne współdzielone zakwaterowanie w Dubaju o wysokim standardzie, bezpłatny transport do/z pracy, ubezpieczenie medyczne i dentystyczne, a także ekskluzywne zniżki na zakupy i zajęcia rekreacyjne w Dubaju. Emirates oferuje korzystne zniżki na bilety lotnicze zarówno dla personelu pokładowego, jak i ich rodzin. Jest to niezwykle korzystna forma rekompensaty, biorąc pod uwagę fakt, że rozwijająca się globalna sieć Emirates oferuje wiele możliwości podróżowania na 6 kontynentach.

Przewoźnik lata do Polski od 2013 roku i oferuje obecnie codzienne połączenie na trasie Warszawa-Dubaj.

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *