,,Joke Show,, Skrzynecka parodiuje hrabiego, Piela zdradza, jak nie podrywać kobiety…

Podziel się:

fot.Polsat

 Najlepsze żarty? To te, które pisze samo życie! A gdy już na samym początku programu „Joke Show” prowadzący Rafał Rutkowski pomyli imię jednej z uczestniczek, możemy być pewni, że czeka nas rozbrajająca śmiechem rozrywka! Szczególnie gdy wśród gości odcinka znaleźli się: Katarzyna Skrzynecka, Ewa Błachnio, Michał Piela i Piotr „Kędzior” Kędzierski.

Jak zareaguje Kasia Skrzynecka, gdy prowadzący show zwróci się do niej innym imieniem? Na pewno nie będzie mu dłużna! To prawdziwa mistrzyni w tzw. „odbijaniu piłeczki”. Co więcej – w programie udowodni, że ma prawdziwy talent komediowy. Aktor Michał Piela okaże się bacznym obserwatorem, na co dowodem będą jego kawały związane z codziennym życiem.

Nie zabraknie także naśmiewania się z relacji damsko-męskich. Prezenter radiowy Piotr „Kędzior” Kędzierski opowie historię ku przestrodze o koledze, który podróżował autostopem. Pokaże ponadto, jak wzorcowo wymusić reakcję na żart. Artystka kabaretowa Ewa Błachnio popisze się refleksem – jeden z uczestników ukradnie jej kawał i będzie konieczna szybka reakcja.

„Joke Show” w każdą sobotę o godzinie 22.00 w Polsacie!

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *