“Ninja Warrior Polska” ruszają casting do kolejnej edycji

Podziel się:

fot.Polsat

W finale ostatniego sezonu „Ninja Warrior Polska” aż dwóch zawodników stanęło przed próbą zdobycia Góry Midoriyama. Tylko pół sekundy zabrakło, by pierwszy Polak otrzymał ten upragniony prestiżowy tytuł Ninja Warrior. Na szczęście to nadal jest możliwe, bo rusza casting do nowego sezonu sportowego show!

Bohaterem ostatniego sezonu „Ninja Warrior Polska” został niewątpliwie Jan Tatarowicz, 22-latek z Gdańska dotarł najdalej ze wszystkich zawodników tym samym zdobywając tytuł Last Man Standing.

Mimo bardzo młodego wieku Janek startował już w czterech edycjach show. Tym razem prawie spełnił swoje marzenie – To jest tym bardziej ekscytujące, że udało mi się pokonać całą Górę Midoriyama. Niestety zabrakło pół sekundy. A po występie Igora Fojcika wszyscy wtedy mówili, że dwadzieścia pięć sekund to jest niemożliwe, żeby wspiąć się na dwudziestojednometrową linę. Mi się udało, ale zabrakło niewiele.

Katarzyna Jonaczyk została najlepszą wśród kobiet i to ona wywalczyła tytuł Last Woman Standing, czyli tytuł dla kobiety, która doszła najdalej w całej edycji na torach eliminacyjnym, półfinałowym i finałowym.

Ninja Warrior Polska dostarcza widzom prawdziwych i niepowtarzalnych sportowych emocji. Każdy kto nie boi się wyzwań i lubi aktywność fizyczną może wziąć udział w tych niezwykłych zawodach sportowych. Kogo zobaczymy w najnowszej edycji? Kolejny sezon może zaskoczyć, bo liga zawodników i kibiców Ninja powiększa się w zaskakującym tempie!

Aby wystąpić w programie, należy najpierw wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następnie wziąć udział w castingu, sprawdzającym predyspozycje uczestnika. Nie ważne, czy jesteś amatorem czy zawodowcem, kobietą czy mężczyzną. Z torem Ninja Warrior zmierzyć może się każdy! Żeby wystąpić w programie, wystarczy mieć ukończone 18 lat. Mile widziane są także te osoby, którym kibicowaliśmy w poprzednich edycjach show.

Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularza na www.ninjawarrior.polsat.pl  

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.