Finał „Ninja Warrior Polska”. Czy Polak zdobędzie Górę Midoriyama?

Podziel się:

Mielewski/Gilon/Juras fot.Maciej Piorko 

Dwudziestu czterech najsilniejszych i najodważniejszych Polaków zmierzy się z ekstremalnie trudnymi przeszkodami, aby spełnić swoje marzenie o zostaniu pierwszym w Polsce wojownikiem ninja. Przed nimi decydująca rozgrywka – wielki finał, w którym do przejścia jest trzyetapowy tor, a na jego końcu – legendarna góra Midoriyama, którą dotychczas zdobyło tylko 10 osób na świecie. 

– Liczę gorąco na to, że właśnie w V sezonie Polak dosięgnie szczytu Góry Midoriyama. Zdaję sobie sprawę, że poziom trudności przeszkód w finale będzie piekielny. Będzie to najtrudniejszy tor w historii polskich edycji “Ninja Warrior Polska” – zapowiada komentator Jerzy Mielewski.

Z tak trudnymi przeszkodami mogą poradzić sobie tylko najlepsi z najlepszych! Wśród zawodników, którzy zmierzą się z torem finałowym są wszyscy Last Man Standing poprzednich edycji –  Jakub Zawistowski , Robert Bandosz, Sebastian Kasprzyk i Igor Fojcik. Jedno jest pewne – każdy z zawodników będzie walczył do końca, bo w grę wchodzi naprawdę wiele – tytuł pierwszego polskiego Ninja Warrior i 150 tys. złotych! – Już raz udało mi się podejść pod górę Midoriyama. Marzę o tym żeby zrobić to ponownie, wiem, że w tym sezonie jestem na to gotowy! – zapowiada Igor Fojcik, Last Man Standing IV edycji – Ogromną motywacją jest świadomość, że ludzie mi kibicują. Oczywiście pojawia się też lekka presja, ale ma ona jak najbardziej pozytywne zabarwienie – dodaje zawodnik.

To była fantastyczna edycja. To było starcie prawdziwych gigantów! Ale tak naprawdę wszystko dopiero przed nami. Bo przed nami wielki finał! – zapowiada prowadząca Karolina Gilon. Na ten moment czekaliśmy długie 6 tygodni. Podobnie jak 24 finalistów „Ninja Warrior Polska”, dla których udział w show Polsatu to prawdziwy sprawdzian z tego, nad czym pracują całe życie. Pochodzą z różnych zakątków Polski, są bardzo silni, a przełamywanie barier wytrzymałości to dla nich chleb powszedni. We wtorek, 12 kwietnia, o godz. 20:05 w Polsacie przekonamy się, czy wśród finalistów V edycji „Ninja Warrior Polska” znajdzie się ten, który po raz pierwszy w Polsce zostanie wojownikiem Ninja!

Finaliście „Ninja Warrior Polska”

Wiktor Wójcik / Smardzewice
Julian Sobierajski / Wołomin
Wojciech Sobierajski / Ząbki
Albert Lorenz / Racibórz
Przemysław Jańczuk / Warszawa
Wojciech Rychlewski / Kobyłka
Patryk Raszkowski / Kalisz
Adam Karpierz / Kraków
Krzysztof Spławski / Zielona Góra
Paweł Murawski / Żagań
Sebastian Kozubek / Sieradz
Michał Baryza  / Koneck
Michał Kądziela / Warszawa
Wiesław Kasprzyk / Zacharzyn
Ivan Kohut / Warszawa
Mariusz  Bulandra / Zabrzeg
Sebastian Cecot / Gdańsk
Michał Grochoła / Mikołów
Sebastian Kasprzyk / Stojowice
Robert Bandosz / Sierpc
Jakub Zawistowski / Warszawa
Igor Fojcik / Rybnik
Mateusz Skrodzki / Gdańsk
Jan Tatarowicz / Gdańsk

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.