Dzień Disneya w Polsacie. Co zobaczymy w Wielkanocny Poniedziałek ?

Podziel się:

fot.Pixabay

Dzień Disneya w Polsacie po raz czwarty! Wielkanocny Poniedziałek 18 kwietnia  n znów będzie świętem kina. Dzięki Disneyowi od wczesnego poranka do wieczornego seansu zaobaczymy  animowane i fabularne hity: „Toy Stoy 3″, „Auta 3″, „Zaplątani”, „Skarb narodów”, „Vaiana: Skarb oceanu” i „Król Lew” (2019).

Dzień Disneya w Polsacie od początku cieszy się popularnością i mamy nadzieję, że dobór filmów podczas tegorocznej edycji tego wydarzenia filmowego także przypadnie do gustu naszym widzom przekazuje Polsat.

 „Toy Story 3″ (g. 6:55) to świetna animacja studia Disney i Pixar, szalenie emocjonująca rozrywka dla całej rodziny. Film ten otrzymał dwa Oscary® – w kategoriach: Najlepszy długometrażowy film animowany (Lee Unkrich) i Najlepsza piosenka („We Belong Together”, w wykonaniu Randy’ego Newmana). Podziwiamy bohaterów tej opowieści, bo działają zgodnie z dewizą „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Czy trzecia, pełna przygód podróż Szeryfa i jego drużyny zakończy się powodzeniem?

„Auta 3″ (g. 9:20) to przebojowa animacja produkcji Disneya i Pixara. Trzecia część kinowego hitu dla najmłodszych, opowiadająca o niezwykłych przygodach samochodu wyścigowego i jego dzielnej ekipy. Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej generacji. Czy z pomocą starych i nowych przyjaciół zdoła powrócić do gry?

„Zaplątani” (g. 11:30) to zarazem animacja i musical, szalona eskapada z przygodami i… włosami, mnóstwem magicznych włosów. Ta pełna ciepła i humoru nowa wersja baśniowej opowieści prezentuje jedną z najpopularniejszych Księżniczek Disneya. Roszpunka jest odważna i niezależna i stanowi wzór do naśladowania. Ale jej historia nie byłaby kompletna bez zaradnego, sprytnego i przystojnego łotrzyka, Flynna oraz… jego konia, którzy stają się dla rezolutnej Roszpunki przepustką do wolności.

„Skarb narodów” (g. 13:40) to wielki fabularny przebój kinowy z laureatem Oscara®, Nicolasem Cagem w roli Benjamina „Bena” Franklina Gatesa. Główny bohater tego widowiska przygodowego wyrusza na poszukiwania bezcennego, narodowego skarbu Ameryki, kierując się zaszyfrowanymi wskazówkami. W tej porywającej przygodzie gwiazdorowi partneruje Diane Kruger jako piękna archiwistka, doktor Abigail Chase. Jeśli coś się dzieje nie tak, ludzie zdolni do podjęcia działań muszą je podjąć!

„Vaiana: Skarb oceanu” (g. 16:25) to popularna animowana opowieść o przygodach walecznej polinezyjskiej księżniczki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im spotkań z ogromnymi potworami i innych niebezpiecznych wyzwań. Nigdy nie należy poddawać się, nawet w największych opałach!

„Król Lew” (MEGAHIT – g. 20:00) z 2019 roku to nominowana do Oscara®, animacja przygodowa produkcji Walt Disney Pictures. Jeden z najpopularniejszych filmów animowanych w historii kina.  Główny bohater, lwiątko o imieniu Simba, pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości. Simba staje do walki z uzurpatorem z poczucia obowiązku a zyskuje poczucie własnej wartości.

Bohaterowie tych ponadczasowych przebojów filmowych Disneya dowodzą, że walka dobra ze złem ma sens i prowadzi do zwycięstwa. Dzień Disneya w Wielkanocny Poniedziałek 2022 to wyśmienite kino z optymistycznym przesłaniem. Ten szczególny dzień, od rana do wieczora, wypełnią filmy z mnóstwem pozytywnych emocji! 18 kwietnia 2022 zapraszamy na Dzień Disneya do Telewizji POLSAT!

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.