„Osaczony” dwa ostatnie odcinki – czy Michał trafi za kratki?

Podziel się:

fot. David Olczak/ Polsat

Coraz więcej dowodów wskazuje na to, że Michał Górski (Leszek Lichota) jest winny śmierci 5-letniego chłopca, z kolei sam podejrzany trafia na ślad, który stanie się kluczem do tajemnicy, zmieniającej jego życie w jeszcze większy koszmar.

Odcinek 5

Anita (Ilona Ostrowska) czuje, że Michał (Leszek Lichota) ukrywa przed nią coś ważnego i stawia mu ultimatum: szczerość albo rozstanie. Górski zauważa w lesie ukrywającego się człowieka w tym samym czasie, kiedy bezdomny pies wygrzebuje spod liści zakrwawioną bluzę. Ewa (Antonina Litwiniak), młodsza córka Górskich, coraz mocniej buntuje się wobec kryzysu małżeńskiego rodziców. Dziewczynka robi wszystko, żeby być jak najbliżej ojca. Kron (Eryk Lubos) ustala, kim była tajemnicza postać w lesie, a Michał odkrywa, z kim romansuje Natalia (Maria Dejmek), siostra Justyny (Maria Dębska). Na jaw wychodzi także to, że Justyna, która stała mu się bardzo bliska, nie jest do końca tym, za kogo ją uważał…

Odcinek 6

Komisarz Kron wydaje się już mieć pewność, kim jest morderca, a Michał ma coraz więcej wątpliwości co do ludzi z najbliższego otoczenia. Zwłaszcza kiedy Justyna donosi na niego na policję. Ewa znika bez śladu, a Kron dociera do intrygujących nagrań na kamerach monitoringu. Osaczony i opuszczony przez wszystkich Michał trafia na ślad, który jest kluczem do tajemnicy, a który zamienia jego życie w jeszcze większy koszmar.

Serial kryminalny „Osaczony” w poniedziałki o godz. 20:00 w Polsacie!

(polsat)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.