Zatańczą do hitów zespołu ABBA jak sobie poradzą? Uczestników odwiedzi Roxi Węgiel !

Podziel się:

fot.Polsat/ WBF

Takiego odcinka w historii „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” jeszcze nie było! Gwiazdy zaprezentują tańce do muzyki kultowego zespołu ABBA. Poderwą widzów do zabawy przy największych hitach grupy – usłyszymy „Mamma Mia”, „Dancing Queen”, „Gimme, gimme, gimme”, „Honey, honey”, „Voulez-Vous”.

W najbliższym odcinku „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” przeniesiemy się do lat 70-tych, gdzie na prywatkach niepodzielnie królowały hity zespołu ABBA. Gwiazdy zatańczą do piosenek, które wylosowały w poprzednim odcinku. Kajra i Rafał Maserak zaprezentują tango do piosenki „Voulez – Vous”. Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zatańczą swing przy dźwiękach „Honey, honey”.

Juras i Wiktoria Omyła pokażą cha cha cha do „Mamma Mia”. Piotr Mróz i Hania Żudziewicz zatańczą paso doble do „Gimme, gimme, gimme”, a Sylwia Bomba i Jacek – quickstep do „Dancing Queen”. Na tym jednak nie koniec pokazów tanecznych umiejętności naszych Gwiazd, które od kilku odcinków prezentują po dwie choreografie. Gościem specjalnym będzie Roxy Węgiel.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.