Julia Stone powraca z nowym solowym albumem !

Podziel się:

fot.pras

Po ośmiu latach przerwy, australijska artystka Julia Stone powraca, zapowiadając nowy, solowy album! Premiera wideo do singla „Unreal” odbędzie się TUTAJ

„Unreal” został wyprodukowany przez Annie Clark, która pracowała także nad poprzednim utworem Julli – „Break”Miłość, która prowadzi do przyjaźni, oto historia nowego singla, która okraszona jest robotycznym brzmieniem sampli, na tle których dominuje melancholijny wokal Julii. Pod powłoką mroku skryta jest jednak prawdziwa słodycz, której możemy doświadczyć dopiero na samym końcu opowieści.

 Nad nowym utworem Julia pracowała ze swoim przyjacielem – Thomasem Bartlettem. „Kiedy jestem z Thomasem, wiem że mogę być sobą, ponieważ czuję się kochana. „Unreal” to zwykła piosenka, lecz mówi sama za siebie. Czasem słychać czy artysta może być sobą, czy jednak ukrywa gdzieś swoje prawdziwe oblicze przed innymi, którzy powodują że nie czuje się swobodnie…” – komentuje Julia.

 Wideo do singla „Unreal” zostało zarejestrowane na Coogee Beach w australijskim Sydney. Jest to rozdzierająca serce, futurystyczna opowieść w hollywoodzkim stylu, o miłości, stracie i żalu. Reżyserią obrazka zajęła się Bonnie Moir, znana m.in. z produkcji takich jak „We’re Not Here” oraz „Dear Michelle”. W nagraniach klipu wziął udział także uznany aktor – Damon Herriman, który zagrał m.in. w filmie „Dawno temu w Hollywood”.

 Nowy singel zwiastuje diametralną zmianę stylu Julii Stone, znaną do tej pory z brzmień o charakterystyce folkowej, a także ze współpracy ze swoim bratem Angusem, tworząc formację  Angus & Julia Stone. Za sprawą singla „Big Jet Plane” duet osiągnął ogromny komercyjny sukces, i otrzymał wiele różnorodnych nagród muzycznych. Angus i Julia wydali razem 4 albumy, z których dwa okryły się platyną, co ugruntowało ich wysoką pozycję wśród czołowych, indie-folkowych artystów na świecie.

(dreammusic)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.