Junior Eurovision 2018 Roksana Węgiel wygrywa konkurs!

Podziel się:

Roksana Węgiel Junior Eurovision 2018 fot.(org.)

Roksana Węgiel z Polski wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji 2018 w Mińsku z piosenką Anyone I Want To Be.

Roksana, czyli Roxie, Węgiel to 13-letnia wokalistka, która wygrała pierwszy sezon The Voice Kids Poland. Jest dziewczyną pełną energii i zawsze robi to, w co wierzy.
Zanim rozpoczęła karierę w śpiewaniu, trenowała akrobatykę, judo i taniec. Ale jej największą pasją zawsze był śpiew i muzyka. Dojrzały głos Roksany zaimponował jej trenerowi The Voice Kids Poland Edycie Górniak, która reprezentowała Polskę na Konkursie Piosenki Eurowizji w 1994 roku: “Myślałem, że nie jest prawdziwa. Nie jestem pewien, czy Beyonce miała tak silny głos, jak Roksana w jej wieku. “To był przełomowy moment Roxie.
Roksana odkryła swój talent wokalny w bardzo niecodzienny sposób: brała udział w konkursie karaoke w obozie judo, gdzie otrzymała wiele pozytywnych opinii na temat jej głosu. To zachęciło ją do ciężkiej pracy nad rozwijaniem umiejętności śpiewania. Jej pierwszy singiel, zatytułowany Żyj (Live), ma ponad 8 milionów wyświetleń na YouTube i ma ponad 200 000 fanów mediów społecznościowych. Najnowszy singiel Roksany, zatytułowany Obiecuję, pokazał jej zupełnie inną stronę, a także stał się popularny wśród fanów. Obecnie Roksana Węgiel pracuje nad swoim debiutanckim albumem.

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.