Juwenalia UEK 2023. Ogłoszono ostatnią zagraniczną gwiazdę !

Podziel się:

Juwenalia UEK fot.Łukasz Nowak/iln24.pl

Znamy cały line-up tegorocznych Juwenalii UEK.Organizatorzy ogłosili ostatniego zagranicznego artystę koncertu głównego. Już 12 maja kampus UEK zamieni się w jedną wielką studencką imprezę. Organizatorzy informują że  wszystkie bilety zostały już wyprzedane.

Bassjackers wystąpi na Juwenaliach UEK

DJ – Marlon Flohr, i producent – Ralph van Hilst. Razem tworzą Bassjackers, doskonale zgrany i zorganizowany, holenderski duet. Ich kariera eksplodowała w 2011 roku, kiedy dancefloorowa bomba “Mush Mush” została podchwycona przez Tiësto i wydana w jego wytwórni Musical Freedom.

Utwór zdominował listę przebojów Beatport na ponad dwa miesiące i był jednym z największych festiwalowych utworów roku. Od tego czasu Bassjackers osiągnęli wiele sukcesów z licznymi przebojowymi bangerami, takimi jak: “Crackin”, “Savior” czy “Snatch” i hitowymi kolaboracjami z takimi artystami jak Martin Garrix, Afrojack, KSHMR, Dimitri Vegas & Like Mike, Dyro, R3hab, czy Snoop Dogg.

Bassjackers to dynamiczna i innowacyjna siła w świecie muzyki klubowej, która nie boi się eksperymentować i wciąż rozwijać swoje brzmienie. Ich występy na żywo są pełne energii i pozytywnej atmosfery, co przyciąga fanów z całego świata. Duet regularnie występuje na największych festiwalach muzyki elektronicznej, takich jak: Tomorrowland, Ultra Music Festival czy EDC.”

Na scenie kampusu wystąpią m,in : Agnieszka Chylińska, Szpaku,  OKI, Wac Toja. AronChupa & Little Sis Nora

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.