Kamil Bednarek był zakochany w znanej aktorce?Zdradził, kto to był!

Podziel się:

fot. Jan Bogacz / TVP 

Kamil Bednarek wyznał w „The Voice of Poland”, w której popularnej aktorce był zakochany przed laty.  

Wielogodzinne nagrania muzycznego show okazały się idealną okazją do wspomnień. W trakcie jednej z przerw, Kamil Bednarek wyznał pozostałym trenerom, w której ikonie lat 90. kochał się jako nastolatek.

Byłem zakochany kiedyś w Natalii Oreiro. Ja cię kręcę… – zdradził Kamil podczas realizacji dziesiątej, jubileuszowej edycji „The Voice of Poland”. 

Wyznanie trenera muzycznego show TVP2 było początkiem wspomnień na temat argentyńskiej telenoweli emitowanej w Polsce na przełomie 2000/2001 roku. W trakcie rozmowy trenerzy nie zapomnieli o muzycznym akcencie. Margaret zaczęła wygrywać fragment utworu Natalii Oreiro „Cambio Dolor”, a Michał Szpak po raz kolejny zaprezentował swoje taneczne umiejętności, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Czy na podobne wyznania zdecydują się trenerzy w kolejnym odcinku show? Dowiemy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

Przypomnijmy, że w najbliższy weekend widzowie zobaczą trzeci etap programu – Nokaut. Dwudziestu ośmiu uczestników ponownie zaśpiewa na scenie. Ale tylko 16 z nich, po czterech z każdej drużyny, przejdzie do odcinków na żywo, które rozpoczną się już 9 listopada. 

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *