Kasia Cerekwicka jakiej nie znacie! Metamorfoza zwala z nóg!

Podziel się:

fot.pras 

Kasia zaprezentowała się z niecodziennej wersji. Cerekwicka dała zrobić z siebie staruszkę, bo w teledysku do utworu “W pogoni za szczęściem” wciela się w babcie zapracowanej wnuczki, którą zagrała aktorka Magdalena Różalska.

W teledysku widzimy wokalistkę zdecydowanie postarzoną, przypominającą kobietę ok. 60. roku życia, w ubraniach rodem z przełomu 70. i 80. Mimo teoretycznego wieku postać potrafi się bawić jak nastolatka.

Pomysł na scenariusz powstał w głowie Andrzeja Miękusa (Film Boom Production), który zaprosił do współpracy Kubę Kossaka – operatora.
Klip powstał przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności i choć były to niecodzienne warunki – udało się w pełni zrealizować założenia scenariuszowe.

Kasia Cerekwicka

fot.pras

– Piosenka opowiada o tym, jak to w życiu jesteśmy zabiegani, jak nie mamy czasu na nic, szczególnie ludzie młodzi. Jak pędzimy za karierą, za pieniędzmi – wyjaśnia Kasia Cerekwicka. – Zapominając, tak naprawdę, co jest ważne w życiu. Że nie tylko praca, ale też przyjemności.

W pogoni za szczęściem” poprzedza album “Pod skórą”, którego premiera odbędzie się 18 września 2020 roku.
Roli producenta muzycznego podjął się Marcin Bors (znany ze współpracy ze sceną alternatywną czy rockową – Myslovitz, Nosowska, Hey, Zalef).

Większość piosenek na “Pod skórą” jest autorstwa “spółki” Bors/Cerekwicka, ale swojego talentu użyczyli też Monika Borzym, Mariusz Obijalski, Leszek Biolik, Kuba Galiński, Katarzyna Piszek, Marzena Rogalska i Przemysław Rozenek.
I tak obok energetycznych “W pogoni za szczęściem” czy “Nigdy” znalazł się między innymi tytułowy utwór “Pod skórą”, bardzo osobista ballada z towarzyszeniem fortepianu czy spokojny, zamykający album “Powód”.

Płytę można zamawiać pod tym linkiem:
https://kulturalnysklep.pl/muzyka/pod-skora-kace

– Kasia zachęca do subskrybowania kanału, ponieważ szykuje wiele niespodzianek 😉

(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.