Craig David łączy siły z Nippą powstał nowy utwór „G Love”

Podziel się:

fot.mat.pras

W najnowszym, słodkim i letnio-soulowym R&B utworze – „G Love”, Craig łączy siły ze wschodzącą gwiazdą młodego pokolenia – Nippą. Dzięki zaraźliwie chwytliwej melodii, i doskonale poprowadzonemu dialogowi, każdy z wokalistów błyszczy w swojej zwrotce.

Utwór pochodzi z nadchodzącego nowego albumu Craiga „22″, który ukaże się 30 września br. nakładem BMG. Wraz z wydaniem utworu David udostępnił towarzyszące nowemu singlowi oficjalne wideo.

„G Love”nowy singiel Craiga Davida z Nippą 

„Uwielbiam obserwować, jak Nippa ewoluuje na swój własny, organiczny sposób. Jego talent jako autora piosenek i muzyka jest wyjątkowy. Rzadko spotyka się artystów, którzy torują drogę do nowej ery gatunku, a Nippa właśnie to robi. A przynajmniej ja tak uważam. Praca z nim nad tą piosenką była wspaniała, ponieważ oboje byliśmy w stanie zagłębić się w to, co ciągnie nas w kierunku brzmienia R&B. Proste melodie na tle bębnów, przy jednoczesnym uhonorowaniu klasycznych rytmów R&B z początku XXI wieku. A to wszystko dzięki uprzejmości Mike’a Brainchilda, który wyprodukował ten utwór. Wisienką na torcie był mix legendy R&B Phila Tana, który w pełni zrozumiał zadanie, mieszając takie klasyki, jak „Confessions” Ushera, „Let’s Get Married” Jagged Edge i „One In A Million” Aaliyah.” – wspomina Craig opowiadając o najnowszym singlu.

„G-Love” udowadnia zdolność Craiga do przekraczania granic gatunkowych. Utwór jest kontynuacją „My Heart’s Been Waiting For You” z udziałem Duvalla i „Who You Are” z MNEK, wszystkie pochodzą z nadchodzącego nowego albumu Craiga “22”. Pre-order – tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.