Kraków. Juwenalia UEK 2024 poznaliśmy ostatnią gwiazdę

Podziel się:

fot.Łukasz Nowak/iln24.pl

Video dołącza do grona artystów, którzy wystąpią 10 maja na scenie Koncertu Głównego podczas XV. edycji Juwenaliów UEK!.

Zespół VIDEO to jeden z najpopularniejszych zespołów współczesnej polskiej muzyki rozrywkowej. Istnieje od 2007 roku, ma na swoim koncie 3 albumy: “Video Gra”, “Nie Obchodzi Nas Rock” oraz “Doskonale Wszystko Jedno”. Wspomniane płyty przyniosły liczne przeboje, m.in:  “Idę na plażę”, , “Papieros”, “Środa czwartek”, „Szminki róż”, , “Wszystko Jedno” oraz “Ktoś Nowy”.

VIDEO są laureatami licznych nagród, wśród ostatnich wyróżnić można statuetki Eska Music Awards 2015, 2016 w kategorii “Najlepszy Zespół”. W tym roku single “Wszystko Jedno” i “Ktoś Nowy” osiągnęły status Platynowych Płyt, a album album „Doskonale Wszystko Jedno” pokrył się złotem.

VIDEO tworzą: Wojtek Łuszczykiewicz, Bartek “Budyń” Szymański, Piotr Kowalewski, Paweł Stępień i Daniel Tyszkiewicz.

Line-up Juwenaliów UEK 2024

Na scenie Koncertu Głównego Juwenaliów UEK będziemy mieli okazję zobaczyć Video, VINAI, Topic, Otsochodzi, braci Kacperczyk i Żabsona. Poza ogromną dawką muzycznych doznań, organizatorzy zapewniają także niesamowitą atmosferę, która zapewni niezapomniane wrażenia.

Juwenalia UEK zapewniają nie tylko świetną rozrywkę muzyczną, ale także różnorodne wydarzenia i atrakcje dla studentów. Od wydarzeń związanych z modą, sportem i e-sportem, po kino plenerowe, stand-up i koncert muzyki rockowej! To doskonała okazja do spędzenia czasu razem.

Juwenalia UEK już trwają. W najbliższych dniach zapraszamy na nadchodzące wydarzenia:

06.05 – UEK Gaming Stage

07.05 – Stand-up Stage UEK

08.05 – Silent Party UEK

09.05 – Noc Kinowe UEK & Festiwal Food Trucków

10.05 – Koncert Główny

Bilety na Koncert Główny już wyprzedane. Więcej szczegółów na temat wydarzeń oraz bilety na Stand-up Stage UEK dostępne na oficjalnej stronie internetowej www.juwenaliauek.pl oraz w klubie studenckim zaUEK na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.