Kraków. Legendarne Jacuzzi z miasteczka studenckiego trafiło na aukcję WOŚP !

Podziel się:

fot.facebook.com/Tak dla jacuzzi w akademikach AGH

Co roku do orkiestrowych akcji internetowych przyłączają się znane osoby, są  spotkania i wiele innych atrakcji.Tym razem studenci AGH postanowili dołączyć do akcji WOŚP i wystawili na aukcji internetowej słynne  jacuzzi studentów z Miasteczka Studenckiego AGH z którego korzystali kilka dni.

Jacuzzi uzyskało popularność po tym jak jeden ze studentów AGH wstawił dmuchane jazcuzzi o pojemności tysiąca litrów  do swojego pokoju w akademiku. Całą sprawą zainteresowały się władze uczelni które postanowiły wyjaśnić czy prywatne jacuzzi studenta mogło stanowić zagrożenie dla pozostałych mieszkańców akademika.

Legendarne jacuzzi studentów Akademii Górniczo-Hutniczej!

Studenci którzy korzystali przez kilka dni ze słynnego już medialnie jacuzzi które ze względów bezpieczeństwa nie mogło stać w ich pokoju ,postanowili aby trafiło na szczytny cel jakim jest aukcja dla fundacji WOŚP.

Model jacuzzi to Intex PureSpa Jet & Bubble Deluxe 28462. Na ofertę składa się jacuzzi wraz z dodatkami (sprzętem do czyszczenia, torbą). Basen posiada także pompę filtrującą, hydromasaż, dysze wodne Bubble Jets, podgrzewacz, generator chloru, wbudowany zmiękczacz wody, panel sterowania oraz dwa filtry wymienne. A więc pełen zestaw!

Link do aukcji internetowej :

https://allegro.pl/oferta/jacuzzi-studentow-akademii-gorniczo-hutniczej-8896448740

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *