Kuba Zdrójkowski i kowboje w Ninja Warrior Polska

Podziel się:

fot.GBroniatowski

Piąty kowbojski odcinek Ninja Warrior Polska poprowadzą: Jerzy „Czarny Kojot” Mielewski, Łukasz „Juras Blyskawica” Jurkowski i Karolina Gilon „Dolly Parton”.

Na gliwickim Dzikim Zachodzie pojawią się jak zwykle dzielni wojownicy ninja. Tym razem związani z jazdą konną, górami oraz kapeluszami.. Na torze stanie między innymi 22-letni Jakub Zdrójkowski, aktor znany m.in. z roli Nikodema Kowalskiego w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, a prywatnie brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego. Kuba próbował swoich sił w ostatnim sezonie muzycznego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, pojawił się również na torze Ninja w piątej edycji show. Aktor podkreśla, że sportowa rywalizacja towarzyszy mu od dziecka. Trenował piłkę nożną, później sporty siłowe, teraz zaskoczy swoimi sportowymi umiejętnościami ta torze ninja.

Zobaczymy też trzech zawodowych wspinaczy ekstremalnych. Wśród nich znany z 4 sezonu show, Marcin Bandot, który nie raz namieszał, wspinając się na wieżowce bez asekuracji. Jego dwaj kompani, Leo Urban oraz Alexis Landot pochodzą z Paryża, choć mieliśmy okazję poznać ich w Polsce, kiedy wspinali się po szklanej elewacji warszawskiego hotelu Marriott. Wchodząc bez zabezpieczeń dotarli na sam jego szczyt, czyli na 43 piętro. Gdzie dotrą w tym odcinku?  Przekonamy się już 28 marca.

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.