Bolt edukuje studentów nt. korzystania z hulajnóg elektrycznych

Podziel się:

fot.mat.pras/BOLT

Bolt rozpoczyna współpracę z uczelniami w całej Polsce. Celem programu jest kształtowanie pozytywnych nawyków i nauka odpowiedzialnego korzystania z hulajnóg elektrycznych.Spotkanie inaugurujące Bolt Academy Project miało miejsce 21 marca 2023 roku w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Pierwsze spotkanie w ramach Bolt Academy Project odbyło się 21 marca 2023 roku w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Podczas spotkania zespół Bolt omówił przepisy obowiązujące podczas jazdy hulajnogą elektryczną, w jaki sposób poruszać się bezpiecznie oraz jak prawidłowo parkować jednoślady. Ważnym momentem spotkania było przygotowanie wspólnie z Samorządem Studenckim Uczelni specjalnej strefy parkowania hulajnóg Bolt. To właśnie w tym miejscu studenci przyjeżdżający na zajęcia na hulajnodze mogą zaparkować ją tak, aby nie przeszkadzała innym korzystającym z chodnika.

– Zagadnienia związane z elektromobilnością są bliskie całej społeczności Akademii Leona Koźmińskiego. Z jednej strony dbamy o promowanie pozytywnych postaw w kontekście zrównoważonego rozwoju w zatłoczonych aglomeracjach miejskich, takich jak Warszawa. Z drugiej natomiast, współpraca z Bolt Academy oznacza dodatkową przestrzeń edukacji w obszarze minimalizowania śladu węglowego, a więc odpowiedzialności za nasze wspólne, zdrowe funkcjonowanie – mówi Mariusz Łopaciński, Dyrektor,  Pion Administracyjny.

Bolt uruchamia program edukacji studentów w zakresie prawidłowego korzystania z hulajnóg elektrycznych 

W ramach Bolt Academy Project, Bolt planuje odwiedzić uczelnie w całej Polsce, aby szerzyć wśród młodych osób wiedzę o prawidłowym korzystaniu z hulajnóg elektrycznych.

– W Bolt głęboko wierzymy, że edukacja użytkowników jest skuteczna- potwierdzają to również nasze statystyki, które pokazują, że z roku na rok liczba zgłoszeń o nieprawidłowym parkowaniu spada. Studenci chętnie korzystają z rozwiązań mikromobilności, dlatego postanowiliśmy w tym sezonie skupić nasze działania właśnie na współpracy z uczelniami – mówi Bartosz Małecki, Senior Operations Manager, Bolt Rentals w Polsce.

(źródło:Bolt)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.