Krainie Światła na Gubałówce. Spędź magiczne walentynki w górach !

Podziel się:

fot.Kuba Witos

Kolacja przy świecach i wyjście do kina to sprawdzony sposób na obchodzenie dnia zakochanych. A gdyby tak w tym roku spędzić walentynki na świeżym powietrzu, w otoczeniu górskiego krajobrazu i blasku blisko miliona lampek Krainy Światła?

W ośrodku PKL Gubałówka w ten wyjątkowy dzień czekają także między innymi: romantyczny koncert życzeń, spotkanie z wróżką i okazja do najpiękniejszego miłosnego wyznania – oświadczyn. Dnia 14 lutego szczyt Gubałówki zamieni się w prawdziwy raj dla zakochanych. Wyjątkowy klimat tworzą tam iluminowane rzeźby Krainy Światła otwartej jeszcze do końca miesiąca.

Na walentynki Polskie Koleje Linowe przygotowały jednak o wiele więcej. Przez cały dzień skrzynka św. Walentego będzie czekać na miłosne listy. Już o godz. 15:30 rozpocznie się zabawa muzyczna prowadzona przez DJ-a i koncert życzeń, podczas którego będzie można zamówić ulubioną piosenkę z dedykacją dla drugiej połówki. Odwiedzający Gubałówkę będą mieli także okazję uwiecznić wyjątkowe chwile korzystając z fotobudki.

Walentynki to dzień na okazywanie uczuć i spędzanie czasu nie tylko w parach. – Chcemy, by w ośrodku PKL Gubałówka każdy dobrze się bawił i czuł się tego dnia wyjątkowo. Atrakcje przygotowywaliśmy z myślą o całych rodzinach – mówi Patryk Białokozowicz z zarządu PKL.

Goście ośrodka będą mogli wcielić się w rolę władców zimowej krainy – tego dnia wyrzeźbiony zostanie dla nich lodowy tron. Na tych, którzy dopiero szukają  miłości i wszystkich ciekawych swojej przyszłości czekać będzie wróżka. Nie zabraknie także smakołyków – wielbiciele słodyczy będą mogli skusić się na darmową watę cukrową, a dla tych, który poczują większy głód przygotowano pieczenie kiełbasek dostępnych w restauracji Tarasy.

(pkl)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *