Kultowy serial TVN ,,Brzydula,, wraca ! Kiedy nowe odcinki?

Podziel się:

fot.TVN

Na ten moment czekało z niecierpliwością wielu widzów. W czerwcu, 11 lat od zakończenia produkcji, ekipa serialu wraca na plan, żeby pracować nad kolejnymi odcinkami. W rolach głównych ponownie Julia Kamińska, Filip Bobek i Małgorzata Socha. Oprócz aktorów znanych i lubianych z pierwszej serii, w obsadzie pojawią się także nowe nazwiska. Wyczekiwana przez wszystkich kontynuacja „BrzydUli” już jesienią w TVN i Playerze!

Z bohaterami polskiej wersji „BrzydUli” pożegnaliśmy się ponad 10 lat temu. Przez półtora roku emisji telenowela podbiła serca widzów w całym kraju, stając się jednym z najpopularniejszych seriali w historii TVN. Losy Uli Cieplak każdego dnia śledziło ponad 3 mln widzów, którzy wyrazili swoje oddanie, przyznając produkcji aż trzy statuetki Telekamery TeleTygodnia 2010. Dziś „BrzydUla” to tytuł kultowy, który pomimo przeszło dziesięciu lat od zakończenia produkcji, nadal cieszy się popularnością. Oglądalność powtórek w Siódemce i w Playerze dowodzi, że „brzydulomania” trwa, a Polacy nadal kochają Ulę, Marka, Violettę i ich przyjaciół! I co więcej, są żądni ich dalszych perypetii.
W czerwcu w Warszawie padnie pierwszy klaps na planie kolejnych odcinków „BrzydUli”. Ulubionych bohaterów spotykamy dekadę po wielkim finale. W nowej odsłonie Ula przekona się, że „i żyli długo, i szczęśliwie” istnieje jedynie w baśniach. W rzeczywistości za rogiem happy endu czają się zwykła codzienność, rozterki i życiowe zakręty… Nowa „BrzydUla” jest nie tylko 10 lat starsza i bardziej doświadczona, ale ma też dużo więcej do stracenia.  Bo teraz odpowiada nie tylko za siebie i swoją karierę, ale także za swoją rodzinę – męża i dzieci!  Czy i tym razem starczy jej sił do walki o swoje szczęście, a jednocześnie nie zgubi tego, co od zawsze było jej wizytówką – nadziei, szlachetności i humoru?
Tymczasem  Marek  za wszelką cenę próbuje udowodnić światu, że sam – bez pomocy Uli – radzi sobie w zarządzaniu F&D, co wychodzi mu raz lepiej, raz gorzej. Sytuacja zmienia się, kiedy los stawia na jego drodze obecną… cesarzową skarpet frotte, Violettę! Ale czy na lepsze?

„BrzydUla” znowu będzie bawić i wzruszać. Już jesienią na ekranie ponownie zobaczymy bohaterów, których pokochała cała Polska dziesięć lat temu. Teraz każdy z nich jest na innym etapie swojego życia. Jak zmienił się świat Uli i ona sama przez te 10 lat? Wciąż robi zawrotną karierę w Febo&Dobrzański? Czy u jej boku jest Marek, a może zupełnie inny mężczyzna?  To pytania, na które już wkrótce widzowie poznają odpowiedź. Dodatkowo pojawią się też nowe postaci, które nadadzą kolorytu premierowym odcinkom i wywrócą do góry nogami życie Uli i jej przyjaciół”

serial Brydula wraca do TVN

fot.TVN/Agnieszka Jurek

(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.