“MasterChef” startują internetowe castingi do nowej edycji !

Podziel się:

fot.TVN

Rozpoczynamy poszukiwania kolejnego najlepszego kucharza-amatora w Polsce! Tym razem castingi do najpopularniejszego programu kulinarnego na świecie odbędą się wirtualnie. Nowa formuła przesłuchań pozwoli jeszcze większej ilości osób na zaprezentowanie swojego talentu i możliwość udziału w 9. edycji “MasterChefa”! Kto zachwyci Magdę Gessler, a kto będzie musiał “oddać fartucha”?
Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran po raz dziewiąty szukać będą najlepszego kucharza-amatora w Polsce. Tylko najlepsi trafią do kuchni “MasterChefa”, gdzie zawalczą o 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej i statuetkę 9. polskiego MasterChefa! Kto powtórzy sukces Grzegorza Zawieruchy, Damiana Kordasa i Oli Nguyen?
W tym roku ze względów bezpieczeństwa castingi nie mogą odbyć się, jak do tej pory, w największych miastach w Polsce. Wszyscy chętni do udziału w “MasterChefie” mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie internetowej www.masterchef.tvn.pl. W ten sposób, nawet mimo dzielącej odległości, każdy będzie mieć szansę zaprezentować swój kulinarny talent! O udział w show może starać się każdy, kto ukończył 18 lat i gotuje amatorsko.
To nie koniec niespodzianek! Również widzowie będą mieli wpływ na wybór tegorocznych uczestników. Przez najbliższe trzy tygodnie, od poniedziałku do piątku na stronie www.masterchef.tvn.pl zamieszczane będą nagrania z rozmów castingowych. Osoba, której film w danym tygodniu otrzyma najwięcej głosów, wygra udział w programie. Głosowanie będzie odbywało się jedynie w weekendy. Po jego zakończeniu, przez kolejny tydzień publikowane będą nowe nagrania. Tym samym wybranych zostanie trzech uczestników nadchodzącej edycji “MasterChefa”. Dodatkowo, zdobywcy drugich i trzecich miejsc znajdą się na liście rezerwowej.
(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.