The Four. Bitwa o sławę: Czy Natalia Nykiel dopuści koleżankę do bitwy?

Podziel się:

Natalia Nykiel i Kasia Dereń   fot.Polsat

W najbliższym odcinku na scenie „The Four” stanie jedna z najlepszych polskich wokalistek – Kasia Dereń. Wejście Kasi na arenę wywoła wybuch radości Natalii Nykiel. Jednak ocena koleżanki z branży muzycznej będzie dla niej trudnym zadaniem! Czy jurorka dopuści Kasię Dereń do bitwy o sławę i wyczekiwane spełnienie marzeń?

Natalia Nykiel i Kasia Dereń poznały się kilka lat temu jako uczestniczki jednego z muzycznych talent show. Udział w takiej produkcji nierzadko okazuje się trampoliną do wielkiej sławy. Jak tę szansę wykorzystały Natalia i Kasia? Jurorka „The Four” została królową polskiej sceny elektropopowej i zdobywa Fryderyki. A Kasia Dereń? Od czternastu lat śpiewa w chórkach takich artystów jak: Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Natalia Kukulska, Andrzej Piaseczny czy Natalia i Paulina Przybysz. Towarzyszy im na największych festiwalach muzycznych w Polsce. Kasia wciąż marzy, aby stanąć na środku sceny, dlatego po latach przyjdzie do „The Four”!

Jak zaprezentuje się Kasia Dereń w „The Four”? Co zaśpiewa? Jakie komentarze usłyszy od pozostałych jurorów? Występ wybitnej wokalistki i wszystkie emocje z nim związane już w najbliższy piątek!

„The Four. Bitwa o sławę” w piątek 6 listopada o godzinie 22:00 w Polsacie!

(polsat)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.