Lift: Nową wertykalna i ergonomiczna mysz od Logitech

Podziel się:

fot.mat.pras

Poznaj ergonomiczną mysz Lift – bezprzewodową, zaprojektowaną z myślą o całodziennej wygodzie pracy przy biurku. Wspaniała, naturalnie wyprofilowana konstrukcja pasuje do małych i średnich dłoni. Jest dostępna w trzech pięknych wersjach kolorystycznych: różowej, białej i grafitowej. Kolor grafitowy jest również dostępny w wersji dla leworęcznych.

Lift to najnowszy dodatek do serii Ergo firmy Logitech. Została starannie opracowana z uwzględnieniem uwag zgłoszonych przez użytkowników biorących udział w kilku rundach testów odbywających w laboratorium Logitech Ergo Lab oraz po uzyskaniu aprobaty czołowych instytucji zajmujących się ergonomią.

Ta wyjątkowa mysz łączy w kompaktowej obudowie szereg korzyści i najnowocześniejszych funkcji zwiększających wydajność, a miękki gumowany uchwyt myszy i przytulna podpórka pod kciuk gwarantują wygodę mniejszym dłoniom podczas wielogodzinnej pracy. Nachylenie pod kątem 57 stopni zapewnia użytkownikom prawo- i leworęcznym relaksujący chwyt i odciąża nadgarstek, przez co przedramię przyjmuje bardziej naturalną pozycję.

(mat.pras)

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.