“Love Island. Wyspa miłości” tam zamieszkają uczestnicy! (ZDJĘCIA)

Podziel się:

Love Island.Wyspa Miłości  fot.Polsat

Już w niedzielę 28 lutego na antenie Polsatu pierwszy odcinek 3. edycji najgorętszego reality show w historii telewizji „Love Island. Wyspa miłości”. W pierwszym odcinku poznamy 10 uczestników programu – 5 kobiet i 5 mężczyzn, którzy zgodnie z regułami programu połączą się w pary, bazując jedynie na pierwszym wrażeniu. To właśnie oni przekroczą próg willi, rajskiej willi, która jest idealnym miejscem, aby znaleźć miłość!

W willi uczestnicy będą mieli do dyspozycji przestronny salon, kuchnię, sypialnię i obszerną garderobę, a także przepiękny ogród z dużym basenem, gdzie z pewnością Islandersi będą spędzać najwięcej czasu. Na mieszkańców czeka również kryjówka, czyli pokój miłości, w którym będą mogli spędzić intymne chwile sam na sam. W pięknej willi położonej w malowniczej i gorącej Hiszpanii uczestnicy spędzą cześć tygodni, aby móc bliżej się poznać, połączyć w pary, a przede wszystkim zakochać!

Którzy Wypiarze jako pierwsi trafią do kryjówki? Jak w pięknych wnętrzach willi odnajdą się uczestnicy 3. edycji Love Island? O tym przekonamy się już w niedzielę!

"Love Island. Wyspa miłości" - Zobaczcie jak wygląda willa, w której zamieszkają uczestnicy!

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.