Måneskin Loud Kids Tour 2022/23 : Znamy nową datę koncertu w Polsce !

Podziel się:

fot.Łukasz Nowak/iln24.pl

 Måneskin  oficjalnie uzupełnił listę miast w których wystąpią podczas swojej trasy koncertwej Loud Kids On Tour 2022/23 która została przeniesiona na przyszły rok. Zespól poinformował że nie wystapi na koncertach w Rosji.

Zwycięzcy Eurowziji 2021 w tym roku będą rośli w siłę. Włoscy artyści nie tylko nie tylko wygrali Eurowizję, ale również swoimi trzema utworami szturmowali listy ptzebojów na całym świecie. Ich muzyka podbiła serca fanów już nie tylko w Europie , a ich popularność ciągle wzrasta.

Måneskin najwyrażniej polubił polską publicznośc , muzycy mieli okazję wystąpić już na Polsat Super Hit Festiwal oraz podczas  Open’er Park w Gdyni. Plany tegorocznej trasy Loud Kids Tour pokrzyżowała pandemia Covid 19 .Zespół za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękował swoim fanom:

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc w końcu powiedzieć, że nasza trasa LOUD KIDS stała się o wiele głośniejsza, prawdziwie światowa.

 Wiemy, że cierpliwie czekaliście na to ogłoszenie i jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim naszym ukochanym fanom za waszą miłość, wsparcie i zrozumienie. Tęskniliśmy za wami i tęskniliśmy za występami, i nie możemy się doczekać, aby zagrać dla was wszystkich ponownie!

Oczywiście bardzo trudno jest ogłaszać komunikaty, podczas gdy trwa przerażająca wojna na Ukrainie i cierpią niewinni ludzie. Jesteśmy zdruzgotani dla narodu ukraińskiego i solidaryzujemy się z nim. A ze względu na  władz, które wpływają na życie tak wielu niewinnych ludzi, nie będziemy kontynuować naszych rosyjskich dat. Wszyscy musimy stanąć razem na rzecz pokoju, teraz i zawsze. –napisali w komunikcie muzycy grupy Måneskin.

 Måneskin w Polsce-nowa data

Europejska część trasy „The Loud Kids” została przeniesiona na wiosnę 2023. W Polsce zespół zagra 12 maja 2023 – Warszawa, COS Torwar. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność-informuje organizator. Wiecej informacji na temat biletów na stronie organozatora: https://alterart.pl/wydarzenia/maneskin/

LOUD KIDS ON TOUR '22

Måneskin Loud Kids Tour 2022/23 fot.Måneskin/Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.