Mambo miał nosa. Marihuana i mefedron wykryte u 19-latka

Podziel się:

fot.KAS

Kolejne wspólne działania  funkcjonariuszy podkarpackiej KAS i niżańskich policjantów doprowadziły do zatrzymania młodego mężczyzny. Podczas legitymowania 19-latka, funkcjonariusze ujawnili przy nim marihuanę i mefedron. Działania kontrolne wspierał Mambo- pies funkcjonariuszy KAS wyszkolony do wykrywania narkotyków-poinformowała w środę mł.asp Edyta Chabowska z Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie 

Wczoraj funkcjonariusze podkarpackiej KAS  prowadzili wspólne działania kontrolne z niżańskimi policjantami. Po godz. 13 w Nisku, na parkingu jednego ze sklepów, zauważyli siedzącego w samochodzie młodego mężczyznę, który był podejrzewany o posiadanie narkotyków.

Podczas kontroli okazało się, że 19-latek w kieszeni spodni miał 25 woreczków z brązowymi kryształkami. Większy woreczek z marihuaną znajdował się  w samochodzie. Mężczyzna została zatrzymany. Funkcjonariusze przeszukali jego mieszkanie, w którym trzymał kolejny woreczek z suszem.

W sumie zabezpieczono blisko 27 gramów narkotyków. Wstępne badania potwierdziły, że ujawnione substancje to mefedron i marihuana.

To kolejny w ostatnich dniach przypadek wykrycia narkotyków, w którym nieoceniony okazał się nos psa Mambo, wspierającego funkcjonariuszy KAS w wykrywaniu narkotyków.

(KAS)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *