“Master Chef Junior” wraca nowy sezon, kto tym razem zaskoczy jurorów?

Podziel się:

fot.TVN

Najlepsi młodzi kucharze w Polsce już po raz piąty staną w legendarnej kuchni MasterChefa! Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler sprawdzą ich wyczucie smaku, kulinarne umiejętności i kreatywność. Komu uda się trafić przez żołądek do serca jurorów i zdobyć tytuł MasterChefa Juniora?
Wraca najbardziej smakowity program w Polsce! Po raz kolejny poszukiwać będziemy najlepszego kucharza wśród dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Przed Anią Starmach, Michelem Moranem i Mateuszem Gesslerem stanie 36 kandydatów do zdobycia prestiżowego tytułu MasterChefa Juniora. Pierwszym zadaniem w drodze po wygraną będzie gotowanie w 9-osobowych grupach na zadany temat.
W tym odcinku zobaczymy, jak uczestnicy poradzą sobie z daniami mięsnymi oraz z deserami z czekoladą. Pierwsze miejsca w finałowej czternastce zajmą autorzy najsmaczniejszych potraw. Kto będzie już o krok bliżej wygranej?
Statuetka, czek na 15 tysięcy złotych i wakacje marzeń trafią tylko do jednej osoby! Dla kogo niezwykła, dziecięca pasja okaże się przepustką do dalszej kariery? Odpowiedź już wiosną na antenie TVN!
(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *