Metamorfoza Aleksandry Zienkiewicz z „Pierwszej miłości,, !

Podziel się:

fot.Polsat

Aleksandra Zienkiewicz wciela się w rolę Kingi z serialu „Pierwsza miłości” od pierwszego odcinka. Na przestrzeni niemal dwudziestu lat emisji hitu Polsatu jej bohaterka zmieniała się na oczach wodzów. Ostatnio Kinga wygrała walkę z rakiem i przeszła spektakularną metamorfozę. Pożegnała chusty, perukę i zaprezentowała się z krótkimi włosami. Natomiast Aleksandra Zienkiewicz specjalnie na potrzeby tej roli ścięła swoje długie włosy! Odsłaniamy kulisy tej metamorfozy!

Aleksandra Zienkiewicz zmieniła swoją fryzurę na potrzeby serialu jeszcze w październiku ubiegłego roku! Natomiast fani „Pierwszej miłości” dopiero od niedawna widzą na ekranach Kingę z krótkimi włosami. Dlaczego? Nagrania odcinków „Pierwszej miłości” nagrywane są z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem w stosunku do emisji na antenie Polsatu.

Aleksandra Zienkiewicz wciela się w rolę Kingi z serialu „Pierwsza miłości" od pierwszego odcinka

Metamorfoza Aleksandry Zienkiewicz z „Pierwszej miłości” fot.Polsat

W wywiadzie dla tygodnika „Tele Tydzień” Aleksandra Zienkiewicz ujawniła kulisy radykalnej zmiany swojego wizerunku

– Ta decyzja wynikała z rozwoju wątku postaci. Kinga od dłuższego czasu chorowała na raka, przeszła mastektomię i chemioterapię. Ponieważ teraz moja bohaterka wchodzi w nowy etap życia, chcieliśmy przedstawić go jak najbardziej wiarygodnie – by już nie nosiła chust czy peruk. Producenci serialu zapytali mnie, czy zgodziłabym się na metamorfozę polegającą na obcięciu na krótko włosów, a ja chętnie na to przystałam. Chciałam to Kindze dać nową twarz. Teraz myślę, że to nie był mój dar dla niej, ale jej dla mnie – cieszy się aktorka.

Jak Aleksandra Zienkiewicz trafiła do obsady serialu „Pierwsza miłość”?

Ponad 20 latem temu, gdy wystartował casting do serialu „Pierwsza miłość”, ówczesny reżyser Okił Khamidov od razu wiedział, kogo chce obsadzić w roli Kingi Żukowskiej. W tej roli widział dziewczynę, którą zapamiętał z „Fali zbrodni”. Była to statystka, która bardzo zapadła mu w pamięć i tak Aleksandra Zienkiewicz od niemal 20 lat wciela się w postać Kingi i zmienia na oczach widzów.

„Pierwszą miłość, od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Polsacie!

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.