Miss Supranational 2022. Agata Wdowiak w stroju narodowym ! (ZDJĘCIA)

Podziel się:

Miss Supranational fot.2022 Dorota Graczyk

Agata Wdowiak – Miss Polski 2021 przygotowuje się do udziału w jednym z najważniejszych konkursów piękności na świecie – Miss Supranational 2022!

Już pod koniec czerwca weźmie udział w zgrupowaniu finalistek Miss Supranational, które odbędzie się w Nowym Sączu. Wielki finał zaplanowano na 15 lipca!Jedną z najważniejszych prezentacji w konkursie, jest pokaz w stroju narodowym. W tym roku o kreację reprezentantki Polski zadbała Patrycja Kujawa.

Spektakularny strój narodowy Agaty Wdowiak – Miss Supranational Poland 2022

Stroje narodowe na największych światowych konkursach są podkreśleniem przynależności narodowej uczestniczek. Przygotowywane przez wiele miesięcy przez najlepszych projektantów z krajów finalistek stanowią nieodłączny element pokazów, zachwycając widzów z całego świata. Wyjątkową kreację dla Miss Polski 2021 – Agaty Wdowiak przygotowała projektantka – Patrycja Kujawa, która inspirowała się polskimi królami.

Patrycja Kujawa na ręcznie drapowany płaszcz zużyła około 200 metrów tkanin. Przygotowanie  samego gorsetu i karczku zajęło jej  ponad miesiąc. Wyszyty ponad dwoma tysiącami różnych kamieni gorset sprawia wrażenie zbroi z biżuterii. Ręcznie malowane buty i kryształowa korona dopełniają całości stroju, który składa się z 7 części.

Zachowany w biało czerwonych barwach kostium narodowy to wizytówka naszej reprezentantki i Polski, która zaprezentuje go podczas konkursu Miss Supranational 2022 w Nowym Sączu.

Spektakularny strój narodowy Agaty Wdowiak - Miss Supranational Poland 2022

Spektakularny strój narodowy Agaty Wdowiak - Miss Supranational Poland 2022

Miss Supranational fot.2022 Dorota Graczyk

(nowa scena)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.