Move Federation 2 – druga część zmagań influencerów w piłkę nożną

Podziel się:

fot.materiały.prasowe

Move Federation 2 to druga część zmagań piłkarskich nowej federacji, w której udział wezmą topowi influencerzy. Na konferencji promującej finał pierwszej edycji, prowadzonej przez Krzysztofa Stanowskiego i Sylwestra Wardęgę, poznaliśmy szczegóły tego wydarzenia. Rozgrywki Move 2 odbędą się 7 października w Arenie Gliwice.

Move Federation z przytupem wkroczyło na polski rynek. Pierwsza część tego wydarzenia przyciągnęła największe osobistości polskiego Internetu. Na arenie mieliśmy okazję obejrzeć zmagania takich influencerów jak Natalia Karczmarczyk i Monika Kociołek czy Kacper Błoński i Patryk Bandurski. Nie zabrakło również legendarnych twórców tego projektu – Wojtka Goli i Michała “Boxdela” Barona! Poza nimi, na boisku wystąpił także Mateusz Tromba, który swoje sportowe debiuty zaliczył w freak fightach we współpracy z federacją Fame MMA, a tym razem zmierzył się z drużyną WK Dzik.

– Chcemy popularyzować piłkę nożną wśród młodzieży. Misją Move Federation jest przekonanie młodych do wybierania aktywności fizycznej, zamiast siedzenia przed komputerem. Move to piłkarskie Supershow, gdzie emocje królują zarówno na boisku, jak i poza nim. Pierwsze wydarzenie cieszyło się wielkim zainteresowaniem i zasięgami, a teraz ponownie zobaczymy się w Gliwicach. Zestawienie influencerów jest jeszcze mocniejsze, a ja już nie mogę się doczekać, kto awansuje do wielkiego finału Move 3, gdzie czekają drużyny Kacpra Błońskiego i Boxdela! – mówi Wojciech Szaniawski, włodarz Move Federation i prezes Spotlight Agency.

Move Federation to innowacyjne podejście do piłki nożnej, które będzie kontynuowane także w drugiej części tego wydarzenia. Zawodnicy ponownie zmierzą się na boisku o nietypowym kształcie elipsy. Jednak to nie wszystko – czeka na nich kilka “niespodzianek”, które wyróżniają to wydarzenie spośród tradycyjnych meczów. Przede wszystkim, mecze będą rozgrywane w specjalnym formacie: dwie połowy po 10 minut, z przerwami trwającymi 5 minut. Ponadto, za zdobyte bramki będą przyznawane punkty: 1 punkt za standardową bramkę, 2 punkty za trafienie po efektownym strzale oraz 3 punkty za wyjątkowo spektakularną akcję, taką jak przewrotka, szczupak czy nożyce. Na boisku Move Federation nie obowiązują też spalone, co dodaje dodatkowego emocjonującego elementu do rywalizacji. Dodatkowo, brak zmian w składach drużyn sprawia, że zawodnicy muszą zachować kondycję i strategię przez cały mecz.

Move Federation 2. Kogo zobaczymy w Gliwicach?

W drugiej części wydarzenia piłkarską rywalizację podejmie 6 drużyn. Kapitanem pierwszej z nich został Jarosław Jarząbkowski, znany jako “Pasha Biceps”, a w jego teamie “Emeritos Banditos” zagra Piotr “Izak” Skowyrski. Szefem drugiej drużyny będzie Jakub “Japczan” Piotrowicz, a w koszulkach tego samego koloru zagra m.in. Adrian “Meduza” Salamon, który dostał dziką kartę, co oznacza, że mimo przegranej w Move 1, może zagrać ponownie.

W trakcie konferencji ogłoszono uruchomienie sprzedaży biletów Move Federation 2 na portalu Eventim.pl, które na żywo będzie można oglądać na Arenie Gliwice.

(źródlo: Spotlight Agency)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.