Zakończyły się zdjęcia do nowej produkcji Polsatu – serialu „Krew” ze znakomitą obsadą!

Podziel się:

serial  ,,Krew,, fot.Polsat

W czerwcu zakończyły się trwające od marca zdjęcia do serialu „Krew”, który już jesienią będzie można oglądać w serwisie Polsat Box Go.

To pełen rodzinnych tajemnic thriller psychologiczny. Trzymająca w napięciu fabuła, intrygujące relacje, powracająca przeszłość i próba odpowiedzi na pytanie, ile jesteśmy w stanie zrobić dla osoby, która jest najważniejsza w naszym życiu. Na ekranie zobaczymy genialną obsadę: Małgorzatę Foremniak, Ireneusza Czopa, Piotra Trojana, Vanessę Aleksander, Katarzynę Z. Michalską, Piotr Głowackiego, Kamilę Baar.

Jerzy Gajewski to facet o dosyć surowym charakterze. Rzeczywistość, w której żyje nie jest łatwa. Jego żona jest chora, a z córką Laurą ma konflikt. Myślę, że kocha ją najbardziej, ale „fight” między nimi jest też największy. „Krew” to niezwykle ciekawa opowieść, w której jest kilka takich zwrotów akcji, po których nie wiadomo,  czy Jerzy to dobry człowiek, czy jednak zły... – opowiada o swojej postaci Ireneusz Czop.

W serialu „Krew” nic nie jest oczywiste. Wydaje się, że koniec jest bliski, kiedy nagle jedno wydarzenie powoduje, że historia zaczyna się na nowo. Każdy w tej rodzinie jest osobowością, każdy ma swój świat – mówi Małgorzata Foremniak, odtwórczyni roli Marii Gajewskiej (matki). – Praca nad tą rolą wzbogaciła mnie jako człowieka – dodaje.

Dla mnie najbardziej atrakcyjne, już na etapie czytania scenariusza, było to, że ta historia jest opowiedziana przez pryzmat emocjonalności bohaterów. Każdy z nich magnetyzuje głębią i mnogością doświadczeń. Fajnie zagrać coś kameralnego – coś, w czym bohaterowie i ich emocje są najważniejsze. Dramat psychologiczny połączony z kryminałem daje wręcz skandynawski klimat. W serialu „Krew” jest za czym podążać, jest dreszczyk emocji i tajemnica – mówi Vanessa Aleksander, serialowa Laura Gajewska.

Reżyserem „Krwi” jest Marcin Ziębiński, za zdjęcia odpowiada Tomasz Dobrowolski. Serial produkuje Polot Media.

(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.