Najpotężniejszy smartfon fotograficzny Huawei P40 Pro+ oraz flagowe P40 Pro i P40 dostępne w wyjątkowej ofercie

Podziel się:

fot.Huawei

Huawei P40 Pro+, najbardziej zaawansowany fotograficznie smartfon w historii Huawei, trafia do sprzedaży w Polsce w rekomendowanej cenie 5999 zł. Do 30 czerwca smartfon można zamówić w przedsprzedaży w wyjątkowej ofercie – w zestawie z najnowszym smartwatchem Huawei Watch GT 2e, a także z bezprzewodowymi słuchawkami FreeBuds 3. Ten atrakcyjny zestaw dostępny jest także dla każdego, kto do 30 czerwca kupi inny flagowy smartfon Huawei – P40 Pro lub P40.

Cechą wyróżniającą smartfony z serii P40 to innowacyjny aparat Ultra Vision Leica o rozdzielczości 50 MP, z rekordową wielkością sensora na poziomie 1/1,28”. Huawei P40 Pro+ oraz P40 Pro biją też rekordy w zakresie zoomu – model P40 Pro oferuje 50-krotny zoom cyfrowy, a model P40 Pro+ nawet 100-krotny. Model P40 wyposażony jest w potężny aparat fotograficzny, a jego podzespoły zamknięte są w bardziej kompaktowej, w stosunku do modeli P40 Pro+ i P40 Pro, obudowie.

Od 15 czerwca do 30 czerwca, osoby kupujące jeden z tych trzech modeli, otrzymają za 1 zł zestaw złożony ze smartwatcha Huawei Watch GT 2e oraz bezprzewodowych słuchawek Huawei FreeBuds 3.

 Potężny aparat fotograficzny wspierany przez zaawansowany procesor

Huawei P40 to najnowsza generacja przedstawicieli serii P, znanej z potężnej, fotograficznej siły. Smartfony zostały wyposażone w innowacyjny aparat fotograficzny opracowany we współpracy z legendarną marką Leica, który rejestruje więcej światła, przez co zdjęcia i wideo wyróżniają się najwyższą jakością i liczbą detali, również w bardzo słabych warunkach oświetleniowych.

 

Huawei P40 Pro+ został wyposażony w system pięciu obiektywów Huawei Ultra Vision Leica: głównego o rozdzielczości 50 MP, ultraszerokokątnego Cine Camera o rozdzielczości 40 MP, obiektywu do pomiaru przestrzeni kadru 3D TOF oraz dwa teleobiektywy: 8 MP obiektyw z 3-krotnym powiększeniem optycznym oraz drugi, również 8 MP, z 10-krotnym powiększeniem optycznym. Model P40 Pro+ wyróżnia się innowacyjną konstrukcją teleobiektywu SuperZoom Array, który przyjmuje więcej światła o różnych długościach fal. Dzięki temu, za pomocą smartfona można wykonać zdjęcie z 10-krotnym zoomem optycznym i rekordowym, 100-krotnym zoomem cyfrowym. Wielkość pojedynczego piksela matrycy aparatu fotograficznego P40 Pro+ jest również rekordowa i wynosi 2,44 μm.

Wysoką jakość zdjęć i wideo wykonywanych przez smartfon wspiera najpotężniejszy procesor Huawei – Kirin 990 5G.

W Huawei P40 Pro+ zastosowano ekran OLED o przekątnej 6,58”, który zakrzywia się na krawędziach.

 

Niespotykane funkcje edycji zdjęć i nowa jakość filmów slow motion

Huawei P40 Pro+ umożliwia innowacyjną edycję zdjęć, wspieraną przez algorytmy sztucznej inteligencji, m. in. automatycznie wybiera najkorzystniejsze zdjęcia w oparciu m.in. o mimikę twarzy oraz postawę fotografowanej osoby oraz umożliwia usuwanie z dalszego planu fotografii niechcianych obiektów.

Obiektyw główny i szerokokątny smartfona wyposażone zostały w superczuły sensor o wysokiej wartości ISO 51200, który umożliwia rejestrowanie filmów w superzwolnionym tempie 7680 klatek na sekundę i odtwarzanie w tempie 1/256 rzeczywistej prędkości.

 

Potężna bateria i technologia SuperCharge

Model P40 Pro+ został wyposażony w baterię o pojemności 4200 mAh. Zapewnia to użytkowanie telefonu w standardowych warunkach od 1,5 do 2 dni. Telefon można też bardzo szybko naładować dzięki technologii Huawei SuperCharge 40W. Smartfon obsługuje też funkcję szybkiego ładowania bezprzewodowego o wartości 30W, a dzięki funkcji ładowania zwrotnego może służyć za przenośny, bezprzewodowy powerbank.

 

Huawei Watch GT 2e

Huawei Watch GT 2e to najnowszy smartwatch w portfolio Huawei. Zegarek wyróżnia się długim czasem pracy baterii, sportowym designem oraz obsługą aż stu trybów sportowych. Zegarek łączy się idealnie ze słuchawkami bezprzewodowymi Huawei FreeBuds 3, a pamięć zegarka pozwala przechowywać w nim około 500 plików muzycznych. Podczas treningu możliwe jest słuchanie muzyki bezpośrednio z zegarka, bez konieczności zabierania ze sobą telefonu. Inteligentną wagę i smartwatch można połączyć z kolei z aplikacją Huawei Zdrowie, która generuje dane z obu urządzeń i przedstawia pogłębione informacje o kondycji i aktywności fizycznej.

 

Huawei FreeBuds 3

Bezprzewodowe słuchawki douszne Huawei FreeBuds 3 wyróżniają się funkcją ANC (Active Noise Cancellation), która zapewnia krystalicznie czysty dźwięk nawet w trudnych warunkach zewnętrznych. Etui, w którym umieszczone są słuchawki, umożliwia bezprzewodowe ładowanie słuchawek oraz ładowanie zwrotne przy pomocy smartfona. Czas pracy na jednym ładowaniu wynosi 4 godziny, a jeśli słuchawki są przechowywane w etui, które spełnia funkcję powerbanku zdolnego zasilać słuchawki, czas pracy wynosi nawet 20 godzin.

 

Dostępność

Smartfony P40 Pro+, P40 Pro i P40 w wyjątkowej ofercie – w zestawie z najnowszym smartwatchem Huawei Watch GT 2e, a także z bezprzewodowymi słuchawkami FreeBuds 3 za 1 zł, można zamówić od 15 do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia. Klient może też skorzystać z oferty w RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, Neonet i Komputronik.

 

Oferta obowiązuje również u operatora Play, wyjątkowo w okresie od 19 do 30 czerwca i dotyczy wyłącznie modelu P40 Pro+. Szczegóły oferty dostępne są na: https://shop.huawei.com/pl/notice-539.

(pras)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.