“Nasz nowy dom” ekipa z kolejną pomocą potrzebującym rodzinom! Nowy sezon od 3 marca w Polsacie.

Podziel się:

fot.Polsat

Przed nami 18. sezon programu „Nasz nowy dom”, który odmienia życie rodzin ciężko doświadczonych przez los. Od prawie 9 lat ekipa fachowców pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor przeprowadza remonty domów i mieszkań. Do tej pory pomogli ponad 250 rodzinom! Przed nami 18. sezon programu, który daje jego bohaterom nie tylko nowy, wymarzony dom, ale często jest impulsem do prawdziwej zmiany dotychczasowego życia.

Już od 3 marca czekają nas kolejne poruszające historie i 12 remontów, z których każdy będzie ogromnym wyzwaniem. Ekipa „Naszego nowego domu” ponownie przemierzy Polskę wzdłuż i wszerz, by wyciągnąć pomocną dłoń dla kolejnych potrzebujących rodzin. Pojawią się m.in. w Radomiu, na Podlasiu, na Śląsku i Zamojszczyźnie.

W 18. sezonie z remontami zmierzy się znana już widzom drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz niezawodni kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak.

W pierwszym odcinku nowego sezonu ekipa “Naszego nowego domu” odwiedzi Tychy, gdzie w części starego ceglanego domu mieszka pani Lidia ze swoją wnuczką Kornelią. Rodzice Kornelii nadużywali alkoholu. Po tym, jak dziewczynka została im odebrana i umieszczona w rodzinie zastępczej, dziadkowie wywalczyli prawo do opieki nad wnuczką. Kilka lat temu mąż pani Lidii zmarł i teraz ona sama wychowuje dziewczynkę. W nadchodzącym sezonie poznamy również historię Pani Katarzyny, która opiekuje się swoją dwudziestotrzyletnią córką Marią, chorującą na czterokończynowe porażenie dziecięce i epilepsję. W domu mieszka także syn pani Kasi. Rodzina zajmuje stary garaż, przerobiony na pomieszczenie mieszkalne, które trudno nazwać domem… Warunki, w których żyją, są dramatyczne.

Poza nowym, ciepłym domem bohaterowie programu mogą liczyć również na wsparcie w rozwoju zawodowym poprzez kursy i szkolenia, które mogą pomóc wrócić im na rynek pracy, zainspirować do zmian, rozwinąć pasje i wykorzystać ich talenty. W premierowych odcinkach, w trosce o środowisko, ponownie pojawi się wiele rozwiązań ekonomicznych i jednocześnie ekologicznych, takich jak pompy ciepła oraz instalacje fotowoltaiczne.

Premierowe odcinki “Naszego nowego domu” w każdy czwartek, od 3 marca, o godzinie 20:05 na antenie Polsatu.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.